Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś coś wytłumaczyć? Wiem, że odbył się wiec z putinem kilka godzin temu, ale zauważyłam, że przecież w tym video "na żywo" pojawił się kadr z zeszłego roku?? xDD To oni tam faktycznie byli, czy znowu zmontowana szopa?
Tutaj jest video na YT już z timestampem
A na https://www.m24(.)ru/videos/obshchestvo/18032021/282412 dajcie na 6:20 (nie pozwala mi zamieścić linku bez błędu, wykop daje radę jak zwykle)
Czyli oni faktycznie musieli coś uciąć w trakcie trwania wystąpienia, czy błąd w Matrixie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina
Jagass - Może mi ktoś coś wytłumaczyć? Wiem, że odbył się wiec z putinem kilka godzin...

źródło: comment_16476595671EDfwuJOLU5mUrmfMqapPI.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
Dodam, że na ruskim VK ani innych stronach społecznościowych nie ma nawet o tym słowa, ani żadnych zdjęć w cyrkulacji.
  • Odpowiedz
@Oomonatopeja: Sziedzę już trochę w ruskich Internetach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Veux: Nie pomylili. W artykule jest mowa o siódmej rocznicy Krymu. Teraz jest ósma, Panie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Wieczorem będzie użytkownik o nicku @Jagass: na pewny portalu odkrył zbieżności z rosyjską propagandą, nagranie zostało sfałszowane dokleili dziewczyny z zeszłego roku #afera
  • Odpowiedz
@Yudep: Ta, i to nawet bardzo gruba, bo widać, że ruskie nie tylko #!$%@? sprawę z wojskiem, to nawet na żywo nie potrafią kręcić małysza. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Dam Wam wszystkim jeszcze to, bo oglądam na wyłapanie jeszcze kilku kadrów. Chciał powiedzieć, "My, wielonarodowy naród Federacji Rosyjskiej." ale on się przejęzyczył i wyszło mu "MNOGOANALNY NARÓD FEDERACJI ROSYJSKIEJ" XDDDD GNIJĘ
Jagass - Dam Wam wszystkim jeszcze to, bo oglądam na wyłapanie jeszcze kilku kadrów. ...
  • Odpowiedz
@adik3x: Jest 6:00 rano, muszę spać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak coś znajdę to tu jeszcze później wcisnę. A za plusika to ślicznie dziękuję.
  • Odpowiedz