Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś coś wytłumaczyć? Wiem, że odbył się wiec z putinem kilka godzin temu, ale zauważyłam, że przecież w tym video "na żywo" pojawił się kadr z zeszłego roku?? xDD To oni tam faktycznie byli, czy znowu zmontowana szopa?
Tutaj jest video na YT już z timestampem
A na https://www.m24(.)ru/videos/obshchestvo/18032021/282412 dajcie na 6:20 (nie pozwala mi zamieścić linku bez błędu, wykop daje radę jak zwykle)
Czyli oni faktycznie musieli coś uciąć w trakcie trwania wystąpienia, czy błąd w Matrixie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina
Jagass - Może mi ktoś coś wytłumaczyć? Wiem, że odbył się wiec z putinem kilka godzin...

źródło: comment_16476595671EDfwuJOLU5mUrmfMqapPI.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
WYTŁUMACZENIE

@Jagass: zepsuje ci trochę zabawę miras ale w połowie wystąpienia Putin nagle zniknął na paręnaście minut po czym wrócił, a w tym czasie puszczali właśnie urywki z innych wieców. Jak później podali było to spowodowane problemami technicznymi. Pewnie dostali cynk o jakimś niebezpieczeństwie i chcieli chronić ch*ja.
  • Odpowiedz
@Jagass juz wyjasniam, to kadr z ruskiej tv ktora sieje propagande wiec sklejali co najlepszego mieli w bazie z tym co sie dzialo na obecnym wiecu

Koniec zagadki.
  • Odpowiedz
Wszyscy bali się armii ruskich trolli która nas zaleje i tego że ruska propaganda jest taka sprawna, a teraz okazało się że jakościowo jest taka jak ich wojsko.


@Niemamwiedzy: Oni zalewają ilością a nie jakością. Tak, jak kacapska armia od wieków.
  • Odpowiedz
Raczej nie wszystko. Akurat hasło z Z za Zyeby jest teraźniejszą przypadłością.


@Jagass: o co chodzi z tym, że piszą ZА президента a nie ЗА президента ?
Normalnie w cyrylicy nie ma litery Z
  • Odpowiedz
@Jagass: Mi to wyglada albo na chwilowe ukrycie tego, co sie dzialo na glownej scenie. Puszczajac w tv z np minutowym poslizgiem, mogli "na zywo" wyciac chocby probe zamachu.

Albo zwykla komunistyczna propaganda. Wrzucasz w nagranie wszystko, co pasuje do kontentu, tylko podstawa sa usmiechniete mlode dziewczyny i troche doroslych facetow. Ma byc szoł. Ma wywolac owczy ped poparcia lidera.
  • Odpowiedz
Wszyscy bali się armii ruskich trolli która nas zaleje i tego że ruska propaganda jest taka sprawna, a teraz okazało się że jakościowo jest taka jak ich wojsko.


lels
-mają większość w polskim sejmie
-połowa polskiej populacji się nie zaszczepiła
-milion innych rzeczy
ale tak faktycznie są mało skuteczni lol

@Niemamwiedzy:
  • Odpowiedz