Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś coś wytłumaczyć? Wiem, że odbył się wiec z putinem kilka godzin temu, ale zauważyłam, że przecież w tym video "na żywo" pojawił się kadr z zeszłego roku?? xDD To oni tam faktycznie byli, czy znowu zmontowana szopa?
Tutaj jest video na YT już z timestampem
A na https://www.m24(.)ru/videos/obshchestvo/18032021/282412 dajcie na 6:20 (nie pozwala mi zamieścić linku bez błędu, wykop daje radę jak zwykle)
Czyli oni faktycznie musieli coś uciąć w trakcie trwania wystąpienia, czy błąd w Matrixie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina
Jagass - Może mi ktoś coś wytłumaczyć? Wiem, że odbył się wiec z putinem kilka godzin...

źródło: comment_16476595671EDfwuJOLU5mUrmfMqapPI.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
co nie zmienia tego że cumfiarze to literalnie jawna ruska agentura z czym nawet nie próbują się kryć i mają tych 11 miejsc w sejmie
pisiory dziwnym trafem działają niemal dokładnie tak jak chciałby tego kreml
krążyło też info że jakoś tam mieszali przy kampanii wyborczej w usa

przeceniasz zarówno ruskich trolli jak i inteligencje narodu polskiego


no ale co ma do rzeczy że polacy są jacy są (np w większości niezbyt
  • Odpowiedz
@Jagass: Ale o jakie szczęście niby ma chodzić?
Nie wyłapałaś tych kadrów, tylko ktoś inny.
Po co wmawiać ludziom, że to ty zauważyłaś ten sam kadr? XDDD
"...ale zauważyłam, że przecież w tym video "na żywo" pojawił się kadr z zeszłego roku..." - serio, mam w to uwierzyć? Ja rozumiem, ze potrzebujesz plusów i atencji, ale aż tak, zeby przypisywac sobie cudze sukcesy? XDDDDD
Serio - współczuję :)
Masz jeszcze jakieś
  • Odpowiedz
@yosemitesam: Jedna osoba dała wzmiankę o kadrze z paniami, że niby gdzieś już je widział zeszłym rokiem; wszyscy szukali. I tak, znalazłam timestamp i video z zeszłego roku (bo sama je oglądałam; wątek z Fiutinem na stadionie to tradycja od 2021), dałam wpis, a forumowicze podali raptem 10 minut po mnie, o 20 minut później dała to Nexta. Ja nie muszę nic tobie udowadniać, a o szczęściu mogę tylko się wypowiedzieć
  • Odpowiedz
@Chodtok: ci co tak krzyczą o debilności innych są sami debilami do potęgi. "Rusofob" Kaczyński potwierdzi że to pewna partia też lubowała się z Rosją ale oczywiście wykopki, największa elita internetu, umieją patrzeć na sprawy czyt. politykę bardzo wybiórczo i jednostronnie
  • Odpowiedz