Aktywne Wpisy
Schwarzfahrer +84
Ja wam mówiłem, że pracuje w markecie ze sprzętem rtv i agd nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przychodzą dwie stare grażyny po lodówkę. Łażą pół godziny, oglądają. One pomocy nie chcą, one same sobie poradzą.
Wołają mnie. Pokazują najchujowszą lodówkę, którą mam, totalny noname, że przy tym najtańszy model amica to p--------e Bugatti...
-Ona chce
Przychodzą dwie stare grażyny po lodówkę. Łażą pół godziny, oglądają. One pomocy nie chcą, one same sobie poradzą.
Wołają mnie. Pokazują najchujowszą lodówkę, którą mam, totalny noname, że przy tym najtańszy model amica to p--------e Bugatti...
-Ona chce

Minieri +2495
Pamiętacie te akcję kiedy anonimowy mireczek wpłacił ponad 31k na zrzutkę żeby drużyna dzieciaków z Piekar Śląskich mogła pojechać do Turynu na turniej akademii Juventusu?
https://wykop.pl/wpis/80082573/siemka-mireczki-sprawa-jest-dzieciaki-z-juventus-a
Otóż mirku dobroczyńco, bo mogło ci umknąć - udało się! Dzieciaki pojechały, spełniłeś chłopie ich marzenie. Masz specjalne podziękowania od @xjanek123 i chłopaków
https://wykop.pl/link/7728157/michal-napraw-tagi-podziekowanie-za-zrzutke-juventus-2015-piekary-slaskie/najstarsze#131544259
#pilkanozna #zrzutka #juventus
https://wykop.pl/wpis/80082573/siemka-mireczki-sprawa-jest-dzieciaki-z-juventus-a
Otóż mirku dobroczyńco, bo mogło ci umknąć - udało się! Dzieciaki pojechały, spełniłeś chłopie ich marzenie. Masz specjalne podziękowania od @xjanek123 i chłopaków
https://wykop.pl/link/7728157/michal-napraw-tagi-podziekowanie-za-zrzutke-juventus-2015-piekary-slaskie/najstarsze#131544259
#pilkanozna #zrzutka #juventus
źródło: 31f9eef50ade04e0bad7982afe81e8cf54faa0b2d858f1170b5d91013b45b7f6
Pobierz




#rosja #ukraina #wojna
źródło: comment_1647641503CifCZ1V0l57qJAuRNdGlUx.jpg
Pobierz@RafDan: Na Kremu wiedzą, że obecnie NATO może g---o zrobić, a Turcy nie będą umierać za kraje bałtyckie.
Siły zgromadzone na wschodzie, co najwyżej byłby w stanie obronić wschodnią flankę, o żadnej ofensywnie nie ma absolutnie mowy.
Na kremu doskonale wiedzą, że żaden kraj bałtycki nie ma jakiejkolwiek ochrony
@mango2018: I co? Mieliśmy też zmobilizować na granicy 200 tysięcy żołnierzy? I grozić Rosjanom interwencją lądową? Wjechaniem czołgami do Kaliningradu? To oni muszą podbić rozległe geograficznie terytorium, my musimy m w tym tylko przeszkodzić, to tego boots on the ground nie potrzeba.
@JPRW: Nie, nie mamy. I to jest problem. Samoloty, rakiety i obrona są poza zasięgiem rosyjskich i ukraińskich ziem, a przywiezienie i zapewnienie logistyki, zajmie kilka tygodni.
Natomiast rakiety, samoloty ma Rosja w obwodzie Kaliningradzkim, które w ciągu kilkunastu minut są w stanie obrócić choćby Białystok, a czemu nie.
@RafDan: Nie mango po prostu rozumie, w jakiej sytuacji obecnie są kraje nadbałtyckie. Mango nie chce, aby umarło dziesiątki tysięcy ludzi. To takie trudne.
To dlaczego sam się nie zapiszesz do Legionów i nie pojedziesz walczyć na Ukrainę.
Ja ci tłumaczę, że obecnie NATO nie ma czym walczyć z Rosją, może jedynie się bronić.
Zgodnie z traktatem NATO-ROSJA, cała b--ń ofensywna NATO, a więc rakiety, większość samolotów, ciężkie wojska są daleko, daleko od ziem Ukrainy i Rosji.
Przerzucenie jej wymaga miesięcy, zorganizowanie zaopatrzenia itp a przynajmniej
Mogą się skutecznie bronić tygodniami, ale też nie mogą wyjść z ofensywą.
Jak taka taktyka służy Ukrainie, owszem, bronią się dzielnie i bohatersko i dają radę, ale jakim kosztem, jak wyglądają ich miasta.
Dlatego wypowiadać teraz wojnę Rosji, to skrajna głupota, bo NATO niewiele może zrobić, a naraża się na ogromne zniczenia.
A jak masz ochotę umierać za Ukrainę, proszę
@mango2018: A dlaczego się nie zabijesz, tylko czekasz aż zrobi to Putin?
Nie rozumiem co takie głupie pytania mają do rzeczy, Ty masz strasznie dziwne myślenie. Ludzie mają nie ginąć, ale w sumie giną na Ukrainie, no i co? No nic, trudno, niech giną. A potem kolejni, i kolejni i kolejni w innych
Nie, ty nie rozumiesz, że nie wystawia się bramkarza na napastnika.
Do obrony jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, do ataku absolutnie nie.
Jeżeli zaatakujemy Rosję wojskami tymi co są to:
-nie będzie kto miał nas bronić, bo ktoś będzie musiał jechać walczyć, a nie jesteśmy w stanie robić tego i tego.
-atak wojskami defensywnymi, to totalna głupota.
Putin na samą informacje o wjeździe wojsk na Ukr s-------i z niej albo siądzie do stołu się dogadać.
@RafDan: Nie, ja twierdzę, że jeżeli Rosja nagle zaatakuje, to możemy się doskonale bronić, bo do tego jesteśmy przygotowani.
Natomiast jeżeli zaatakujemy, to nie mamy czym?
Rozumiesz różnicę między bramkarzem a napastnikiem?
@RafDan: Aha.
I rozumiem, że jesteś tego tak pewny, że putin osra gacie i powie: nie no przepraszam, przepraszam, ja już się zawijam, więcej nie będę?
Ja uważam, że wystrzeli rakiety.
@mango2018: Nie wiem, napisz do mnie swoją odpowiedź w 30 wiadomościach może zrozumiem. Ty nie potrafisz przeczytać wiadomości, cytować i się ustosunkować? Co Ty, czytasz 5 linijek, odpisujesz, i czytasz dalej?
Dobra, to nie ma sensu. Naura.
Nie no rozumiem, ty uważasz, że samo wypowiedzenie wojny wystarczy, bez wjazdu wojskiem na Ukrainę, aby putin osrał gacie i powiedział: przepraszam, przepraszam, ja już uciekam.
A my otwieramy szampana i pora na CSa.
Ja uważam, że putin wystrzeli rakiety w Polskie i Estońskie miasta, te które ma zgromadzone w obwodzie Kaliningradzkim i które nie zostały ruszone do tej pory.
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: nie no jasne, wystarczy krzyknąć
@JPRW: Tylko mam nadzieję, że jeśli już ktoś pojedzie piersią hamować artylerię, to będą to zawodowi i ochotnicy, a nie jakaś kretyńska mobilizacja czy inne "hehe mietek wezwij pobór na ćwiczenia".