Wpis z mikrobloga

@kowad Ludzie są #!$%@? i stąd się bierze opinia że leasing to #!$%@? dopłacają Ci do auta. Ludzie są tępi i durni. Nie zastanawiaj się nad tym bo szkoda Twoich nerwów. Za 1500 zł to ten zjeb nawet Octavii nie dostanie.
@bosman1705: ale po co te nerwy. IMO wykupywanie fury mija się z celem obecnie. Dlatego najsensowniejsze sa leasingi z dużym wykupem na końcu, dzięki czemu możesz mieć furke typu Audi A7 za 4k netto/ms + 10% wkładu własnego. A akurat a4 można za te 2k netto wyrwać, bo mam kalkulacje z salonu.
@RafDan Ta kwota 2430 zł ładnie wygląda ale jak wejdziesz w szczegóły to musisz zapłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych przed wzięciem go w leasing. Cudów nie ma, takie auto kosztuje gruby hajs i nikt nie da Ci nim jeździć za 2500 zł. Po okresie leasingu jeśli chcesz je mieć dla siebie to też zostaje gruba suma do spłaty abys stał się jego właścicielem a jeśli nie masz kasy to auto oddajesz i zostajesz
@DonPablito: Mi się udało, bo sami się pogrążacie brakiem podstaw czytania ze zrozumieniem. Tam masz 1850 netto, i to tylko przykład pierwszy lepszy.

@Pebejg: Czyli Merol/Audi/Bmw z salonu 22 to nie jest super fura dla Ciebie. Trudno, dla mnie i dla większości na pewno tak.

@bosman1705: Z prostakami spod żabki którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, oraz nie potrafią odczytywać informacji z obrazka nie dyskutuje.
@arhu: Mercedes ma bardzo fajny leasing 1%. Widziałem wczoraj CLA 200 4matic z pakietami fajnymi w linii AMG za 1900 pln netto miesięcznie (wpłata 30k). Bardzo mi się to auto podoba, ale trochę małe. Wiadomo, każdy ma inne wyobrażenie "super fury" co nie zmienia że za 2k netto można całkiem spoko furę sobie ogarnąć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RafDan: no ale czemu podajesz netto jak nawet jeśli masz firmę to w najlepszym wypadku odliczysz połowę vatu.

Dla 90% osób znaczenie będzie miała kwota brutto.
@DonPablito: Bo w leasingu głównie chodzi o cenę netto, i nawet większość kalkulatorów i obliczeń na tym się opiera? ¯\_(ツ)_/¯

To tak jakbyś zadał pytanie czemu nie wspomniałem że w leasingu trzeba wpłacić opłatę wstępną. Przecież nie bez powodu napisałem leasing, a nie kredyt.
@RafDan: Wyszliśmy od stwierdzenia że takie auto to żaden prestiż bo wystarczy 1.5-2k miesięcznie i każdy może nim jeździć.

No to ja mówię że to prawda, z tym że gówno prawda bo 2k tak ale netto, przy wyłożeniu 50k na na start i płaceniu rat przez 4 lata. Trochę to inaczej brzmi i jak sobie zliczysz to wcale takie tanie nie jest jak chciałeś to przedstawić na początku.
@DonPablito: Nie wiem skąd takie twierdzenie wziąłeś, chyba sam sobie je stworzyłeś. Ale tak, każdy kto ma hajs i ogarnie sobie leasing może latać autem w leasing.

Ja napisałem że za 1,5k - 2k pln można mieć super fure w leasing. Mogę Ci przedstawić ofertę na CLA 200 4matic w pakiecie AMG z dobrym wyposażeniem za niecałe 2k netto przy wpłacie 30k PLN na 2 lata.

Pytanie tylko czy Ty rozumiesz
BTW. Tak, na pewno dla większości ludzi, BMW3 z salonu to nie jest super fura xD


@RafDan: Tak, jeśli nie wyjechali z głębokiego powiatu z jedną fabryką smrodu, gdzie jeździ jeden pekaes a prąd to w ogóle podłączyli w latach 2000, BMW3 nie będzie "SUPER FURĄ".
Jeśli tego nie pojmujesz, to jesteś przedstawicielem takiego zapóźnionego mietka, który zatrzymał się na autach robionych metodą "bez młota nie robota", polonezie "tym wzmocnionym z
@RafDan Ja #!$%@?, co za wysrywy xD #!$%@? typie, ja miałem na leasingu nowego Seata Leona III, rata 1600 zł brutto, wykup 45k, a Ty porównujesz do Urusa i mówisz o super autach za 2k xD

Nawet nie bierzesz pod uwagę, że każda marka liczy inaczej spadek wartości i na przykład takie Audi liczy to korzystniej niż na przykład BMW.

Tak poza tym, to co podajesz to nie jest nawet leasing per