Wpis z mikrobloga

@dildo-vaggins: @tellet:

Wbiłem na stronę BMW, wybrałem nowe samochody które są dostępne do ręki, i wziąłem pierwsze BMW 3. Rata netto 1850 PLN. Czy nowe BMW 3, w 2 litrowej benzynie jest "#!$%@? autem" zostawiam Wam do dyskusji. Oczywiście jeżeli weźmiemy pod uwagę wybranie innych aut premium, dodamy do tego możliwości negocjacji, bez problemu ogarniemy i podobne Audi i podobnego Merola. Oczywiście że można ogarnąć fajną furę za 2k w
Pobierz RafDan - @dildo-vaggins: @tellet: 

Wbiłem na stronę BMW, wybrałem nowe samochody k...
źródło: comment_1647625946ySAV8dcHGi74CfyEWqSZtk.jpg
@dildo-vaggins: Patrzę na Twój avatar, potem na Twój nick, i na koniec czytam co piszesz, i zastanawiam się po co tracę swój czas jak Ty nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Wiesz co to znaczy przykład? Dziwne żeby brać auto w leasing, bez wpłaty własnej. Ty pouczasz ludzi że:

Poza tym skoro masz wartość auta 194k to nadal musisz zapłacić 194k, to ze możesz w koszty wrzucić nie znaczy ze tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RafDan:

Czy nowe BMW 3, w 2 litrowej benzynie jest "#!$%@? autem" zostawiam Wam do dyskusji.

Nie beju, napisałeś

Dziś możesz mieć super fure

Czy trójka w edycji bieddamax ze zwykłą benzyną, to jest, uwaga, "SUPER FURA"?
No jak przyjechałeś ze swojego łochowa czy innych dupobsrypopach, gdzie BePińć Tedei to był król wioski, a wioskowy sebastian po pracy jako robol, kupił "E46 w kompocie", to tak, BMW3 2022 w
@tellet: @szdunek

Specjalnie wrzuciłem taki samochód, bo wiedziałem że brak argumentów będziecie szukali w przykładzie - że to takie, to owakie tamto srake. Wiesz co to znaczy przykład? Typ jeździ Suzuki, chciał przykład, dostał, chyba przesiadka z Suzuki na BMW to jednak spora różnica co?

Mógłbym poświęcić swój czas i znaleźć lepsze fury w podobnych cenach, tylko po co? Żebyś mi napisał że taki mercedes, albo takie bmw a może taki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RafDan: 50k opłaty wstępnej limit 20kkm, bieda wersja z najsłabszym silnikiem i i tak nie zmieściłeś się w 2k tylko sporo wyszłeś.

Nie ma co udało Ci się.