Wpis z mikrobloga

@MaxVerstapen: powiedzieć Ci jak zużywasz?
Stoisz brudnymi butami w zimę/lato, zapewne chcesz żeby było chłodno i nie #!$%@?ło w lato lub ciepło w zimę, ochrona peronów i monitoring (twoja brzydka morda trochę GB zajmuje na dysku), oświetlenie i wynagrodzenie dla osób które to utrzymują tzn platformę
  • Odpowiedz
@josedra52 przez pomyłkę skasowałem wcześniejszy, jeszcze raz opiszę, to idąc ich logiką jak ktoś pójdzie o 23:30 na Świętokrzyskiej na metro, a że to jest czas, gdzie metro jeździ co kwadrans, ucieknie tej osobie sprzed nosa, to nawet do Ratuszu Arsenał nie dojedzie, bo od wejścia do wyjścia może minąć z 20 ponad minut. Ja radzę, jak się ma mało minut to patrzeć czy są kanary, jak nie ma ich wokół to
  • Odpowiedz
@historiofil Szybkość. Metro odjeżdża co parę minut a między stacjami podróż jest krótka. Chcesz jechać metrem to wchodzisz na stacje, kasujesz bilet przy wejściu, czekasz 2 czy 3 minuty i jedziesz, nie rozpychasz się łokciami aby dostać się do kasownika. Łatwiej i skuteczniej jest też kontrolować bo wyobrażasz sobie między stacjami sprawdzić w godzinach szczytu kilkuset pasażerów?
  • Odpowiedz
@josedra52: Co to w ogóle za upośledzony system z czasowymi biletami? xD W cywilizowanych krajach naliczają opłatę za przejazd na podstawie tego którą bramką wchodzisz i którą wychodzisz.
  • Odpowiedz
Nie czaje, społeczeństwo mikrobloga to jeden wielki ściek XD ktoś się spóźnił 1 minutę i dostał mandat wszyscy kklaszczą,straż miejska czy policja piszę mandaty za przekroeczenie prędkości albo źle parkowanie i jest jęczenie
  • Odpowiedz
@josedra52: Tak samo dostałem mandat od tych szmat X lat temu. Złapał mnie przed schodami ruchomymi (gdzie widział, że wysiadłem z metra i już idę do wyjścia). Też minutę temu mi się bilet skończył.

Od tego czasu kanarami zawsze gardzę.
  • Odpowiedz
@MaxVerstapen de facto, też powinny być przesiadki na korzyść pasażera, na przykład jedziesz linią A 3 przystanki, czas około 6 minut, gdzie przesiadasz się na linię B, na 2 przystanki, czas jazdy około 4 minuty, zgodnie z rozkładem masz 3 minuty na przesiadkę, niestety pojazd linii A się spóźnił, a pojazd linii B nie poczekał, jeśli udowodnisz w razie kontroli w tym pojeździe, że taka przesiadka była możliwa i mogłeś się zmieścić
  • Odpowiedz
a powiesz mi jak zużywam infrastrukturę stojąc dwie minuty na peronie? albo stojąc w autobusie?


@MaxVerstapen: a kto powiedział, że biletem płacisz za zużycie infrastruktury?
  • Odpowiedz