Wpis z mikrobloga

@Logan00: #!$%@? mnie logika takich tłumoków. im się co wydaje, że jak ktoś należy do klasy średniej, to automatycznie działania wojenne go nie dotyczą i mógłby zostać na Ukrainie? że jakaś ochrona jest roztaczana nad jego posiadłością i ruskie rakiety go nie trafią? co się we łbie takiego kmiota roi?
Nawet debile nie pomyślą, że może ten samochód dla tych ludzi, jest ostatnią niawartościowa rzeczą jaka im została. Pomijając to że samochodem możesz szybciej wyjechać i zabrać więcej swoich rzeczy niż pociągiem.
@Logan00: Już widzę jaki ból dupy by był u mnie na osiedlu, Maserati, Golf R, jakieś BMW X6 z blachami UA, kto to widział.

Dobrze, że bogaci uciekają, bo zwykle są bogaci dlatego, że są mądrzejsi, a jak widać na przykładzie tego posta większość Polaków jest biedna, a czemu?
Bo głupia.

Jak ich boli nowy Passat czy Audi A6 to niech się do pracy wezmą albo zapytają tych Ukraińców czym się
@Logan00:Rozdzierdza mnie to, zobacz uciekli przed wojna a jakimi autami się wożą, albo jak ich odebrali z granicy i miał ktoś zawieźć na granice z Niemcami do rodziny to pierwsze co na termy pojechali, bo są zmęczeni podróżą. No kuuwa przecież to są normalni ludzie tacy jak my, a Polacy mysla ze stamtąd uciekła tylko najgorsza biedota bez godności…
@Logan00: widzę w Warszawie więcej aut na ukraińskich blachach, to fakt, ale zauważyłem też w samochodach na blachach białoruskich, że pojawią się ukraińskie flagi (deska rozdzielcza, szyby). Z jednej strony widzę ich solidaryzowanie się z Ukrainą, ale z drugiej strony dostrzegam też obawę o to, że będą piętnowani za to, co robi Baćka. No bo raczej ciężko wytłumaczyć takiemu Sebkowi z blokowiska, że nie każdy obywatel Białorusi podziela poglądy kartoszkowego krula
@Logan00: pomijajac juz ze na Wschodzie jest ponoc silna kultura "zastaw sie a postaw sie", wiec posiadacze takich aut moga mieszkac w jakiejs nieremontowanej norze w bloku, to bardzo niepokojaca jest ta niechec do ludzi nieco bardziej zamoznych. Nawet bez oskarzen ze zdobyli pieniadze nieuczciwie, mam wrazenie ze dla masy ludzi to ze ktos ma wiecej pieniedzy, lub nie daj Boze pochodzi z bogatej rodziny, znaczy ze cos jest z nim
@laminio: właśnie prowadziłem dyskusję z typem na twiterze, i mu gadam, że przecież jak kogoś stać na lambo urusa to chyba dobrze, bo możliwe że nie trzeba będzie go w ogóle utrzymywać, tylko sobie gość poradzi, byle by mu bomby na łeb nie spadały.
To mi chłop #!$%@?ł, że nie, że oni będą nas wykorzystywać, mieszkać u polaków, jeść darmowe obiady na nasz koszt i ogólnie to wszystko za darmo brać