Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Logan00: Przerażające, że zawistny p0lak cebulak zawsze widzi problem w innych a nie w sobie. Nie wierzę, że to ruskie trolle. Za dużo tego i zbyt często jest to powielane przez cymbałów z jakichś wiosek, których szczytem osiągnięć jest praca w Amazonie. Każdego dnia coraz bardziej nienawidzę takich ludzi.
#!$%@?ć to wszystko, ukraina i tak w dewastacji jest, a najbogatszym regionem jest i tak wschód ukrainy, zachód to jedzie do nas pracować, niemiec, czech. I co po autach za 30k, za rok czy dwa będzie kosztował 20k i tyle z ich "bogactwa". Chociaż nie powiem, czasami jeżdżą Meśkami Sklassą z 2020 roku lub 2021 - tak że tego, ale wystarczy pojechać do nich na ukrainę żeby wiedzieć że tam lepszymi autami
@Logan00: jak tu ostatnio był typ co się srał o Lexusa z 2007r. suva za 25tys pln że nieumyty jeździ XD

Dla niektórych p0laczków nie ma ratunku, p0laczek myśli że jak uciekasz przed wojna to musisz być brudny, w łachmanach, nie możesz niczego posiadać, masz #!$%@? być we krwi i płakać najlepiej bo inaczej się nie liczy

@mikau mnie zastanawia czy taki ktoś na wypadek wojny w Polsce ma zdezelowanego golfa
@Logan00: w #!$%@? piwniczaków mysli, że tam ludzie przy świeczkach żyją. Ale na zachodzie niewykształcone wieśniaki podobnie o nas myślą. Przynajmniej myśleli zanim weszliśmy do UE. Pamiętam jak 15 lat temu w UK gość tłumaczył mi jak się piłę odpala. Był mega zaskoczony jak mu mówiłem, że mam husqvarne w domu. Nie chciał uwierzyć - mega szokujące to było dla niego. Jeszcze lepszą akcję miała moja żona, której babka, u której