Wpis z mikrobloga

@Logan00: jak tu ostatnio był typ co się srał o Lexusa z 2007r. suva za 25tys pln że nieumyty jeździ XD
Dla niektórych p0laczków nie ma ratunku, p0laczek myśli że jak uciekasz przed wojna to musisz być brudny, w łachmanach, nie możesz niczego posiadać, masz #!$%@? być we krwi i płakać najlepiej bo inaczej się nie liczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logan00: odbierdolcie się od Passata! Eleganckie auto! I stoi takie jakoś 70k+. Wiem, bo sam jeżdżę i jestem na podobnym biednym poziomie, choć wojny u mnie mnie ma.
@Logan00: nie chciałbym być na ich miejscu z Polską walutą która nie jest nic warta chociażby w Niemczech. Czy wykopki zdają sobie sprawę że jeśli nie pomyślą w porę to nawet gdy mają Porshe to w stanie wojny swoja waluta mogą w piecu palić ? Brzydzę się takim ściekiem.
@Logan00: Jak się to zaczęło to jechałem autostrada A4 i jechał nowy Lexus na Lwowskich blachach. Kierowca był właściciel jakiejś kamienicy i jakiejś restauracji w innym mieście. Na ulice obok tej restauracji spadł pocisk wystrzelony z powietrza.