Wpis z mikrobloga

Lubię ten papier w sumie. Miałem oddać jak zleci do 62 a nie zleciało. Moje 660 papiera dalej w grze (σ ͜ʖσ) j---ć biedę #jsw #gielda
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KarmazynowyAstrofizyk: wynik za 4Q 2022 rozpalił wyobraźnię inwestorów i wcale się nie zdziwię jak jutro będzie kontynuacja trendu wzrostowego aż pod 80 zł w następnym tygodniu z możliwą korektą w locie bo przecież nie mieć w portfelu takiej spółki to wstyd i hańba! Czas pokazuje, że na tym papierze wszystko możliwe ale najważniejsze, że ogólny pogląd na spółkę ulega zmianie. Znajomy uważa, że to państwowy trup, pump and dump itp.
  • Odpowiedz
@czasnawykopki: rok temu też bym tak uważał, kiedy ekolodzy (których zresztą Kreml ma w kieszeni) prześcigali się na pomysły, jak pozamykać kopalnie (w efekcie ceny stali w------o w kosmos i jej brakowało, co widzę w swojej pracy w przemyśle, w rezultacie Huta im. T. Sendzimira w Krakowie po modernizacji wielkiego pieca musiała się zamknąć, zamiast otworzyć produkcję i wciąż są niedobory jej wyrobów), ale obecnie w ciągu miesiąca gra tak
  • Odpowiedz
@Gawol_1: Bankier (hehehe) to stan umysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°) co tam się odjniepawla w komciach na spółkach to głowa mała. A kto to widział. Dziś z rana zaspamowane że trup i wodospad, powrót na 38 zł itp. No znajomy to taki właśnie peroniarz. Jak włożył kasę w banki jak mu kazałem to później płakał że za mało włożył a była to tylko 1/10 kasy jaką
  • Odpowiedz