Wpis z mikrobloga

@nieprawdopodobnainterwencja: Nie zmniejszy problemów demograficznych.
1. To uchodźcy WOJENNI, nie EKONOMICZNI - wrócą do siebie po zakończeniu działań wojennych.
2. To w 95% kobiety - w jaki sposób mają poprawić sytuację demograficzną Polski? Biorąc pod uwagę, że większość z nich jest zamężna, a część zostanie wdowami, to nie wiem czy możemy mówić o jakiejkolwiek poprawie demograficznej Polaków. Pamiętajmy także o wieku tych kobiet.
3. Jeśli ufasz, że dzieci, których jest ponad
@RazumichinZiK: > 1. To uchodźcy WOJENNI, nie EKONOMICZNI - wrócą do siebie po zakończeniu działań wojennych

@RazumichinZiK: czesc z nich zostanie.

2. To w 95% kobiety - w jaki sposób mają poprawić sytuację demograficzną Polski? Biorąc pod uwagę, że większość z nich jest zamężna, a część zostanie wdowami, to nie wiem czy możemy mówić o jakiejkolwiek poprawie demograficznej Polaków. Pamiętajmy także o wieku tych kobiet.


@cotamguwniaki: to kobiety rodza
@nieprawdopodobnainterwencja: Jedyne, z czym mogę się zgodzić, to fakt, że dopełnią oni rynek pracy.
Faktycznie, tam, gdzie są aktualnie wakaty na między innymi prace proste, to ten rynek się zapełni.
Ale to dalej tworzy bowy problem: miejsc pracy jest za mało na taką ilość pracowników. Jak więc poradzić sobie z tym faktem?
@RazumichinZiK: > jeśli wydaliśmy tak horendalne pieniądze na pozostałe 70%, które wyjechało? XD Jaki mamy profit z tego? XD

@RazumichinZiK: dla budzetu panstwa to sa groszowe sprawy. Rocznie na 500+ wydajemy 40 mld zlotych.

Przeczytaj dokładnie jeszcze raz, co napisałem. Nie napisałem, że mamy nadmiar pracowników XD


@RazumichinZiK: a ja nie napisalem, ze tak twierdzisz.

W przeciwieństwie do Ciebie, wiem jak wygląda świat i życie.


@RazumichinZiK: nie wiem
@nieprawdopodobnainterwencja: No tak, groszowe sprawy, z których nie będziemy mieli żadnego zysku XD
Jak lubisz, jak ktoś wydaje Twoje pieniądze, to super. Ja wolę wydawać własne pieniądze sam. Bzdury piszesz i nie masz żadnych argumentów.

Napisałeś.
"W Polsce brakuje pracownikow, nie mamy ich nadmiaru.", sugerując, że ja uważam, że jest nadmiar XD
Nie odniosłeś się wcale do faktu, że rynek pracy nie jest z gumy. A ponadto pojawia się problem z
@RazumichinZiK:

To w 95% kobiety - w jaki sposób mają poprawić sytuację demograficzną Polski? Biorąc pod uwagę, że większość z nich jest zamężna, a część zostanie wdowami, to nie wiem czy możemy mówić o jakiejkolwiek poprawie demograficznej Polaków. Pamiętajmy także o wieku tych kobiet.


A ja dołożę fakt, że Ukrainki jeszcze rzadziej chcą mieć dzieci niż Polki. Dzietność w PL: 1,42 dziecka na rodzinę vs 1,23 na rodzinę na Ukrainie.
@RazumichinZiK: pomoc dla Ukraincow przy 500+ to groszowa sprawa.

Demografia na Ukrainie jest znacznie gorsza od tej w Polsce, a wojna raczej jej nie polepszy, a pogorszy.


@RazumichinZiK: chodzi o skokowy naplyw ludnosci. Z nasza dzietnoscia nie mielibysmy szans na taki zastrzyk.

"W Polsce brakuje pracownikow, nie mamy ich nadmiaru.", sugerując, że ja uważam, że jest nadmiar XD


@RazumichinZiK: nie wiem skad ten wniosek. Stwierdzilem po prostu fakt.

A
@nieprawdopodobnainterwencja: Nieprawdopodobne, jak oderwany od rzeczywistości jesteś.
Dokształć się, wtedy będziemy rozmawiać, bo teraz nie ma o czym.

A polityka, która kieruje się wyłącznie empatią i emocjami, to zła polityka i daleko takie państwo nie zajedzie.
Ten argument o języku już do końca mnie osłabił XD

I jeszcze jedna rzecz - groszowe sprawy, powiadasz? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1647507840i4n7yWRkfJLJFsOoLkHu9u.jpg
@nieprawdopodobnainterwencja: Nie obrażam cię, stwierdzam jedynie fakt.
Nie masz żadnej wiedzy, argumentów, a usilnie próbujesz coś udowodnić.

I nawet nie wiesz, jak się cieszę, że nikt więcej nie musi czytać tych twoich wypocin XD

Mnie za to nudzi dyskusja z niewykształconym ćwierćinteligentem, który myśli, że wszystko wie najlepiej.