Wpis z mikrobloga

to jeszcze odsłonią dupę Gruzji.


@antek_akrobata: Rosja szuka, bardzo szuka teraz mniejszego od siebie któremu mogła by wklepać.
Jest jak szkolny oprawca który właśnie dostał w mordę na korytarzu od dzieciaka któremu chciał #!$%@?ć kanapki i właśnie traci cały "street cred" jaki miał. I teraz baaaaardzo chce komuś wpierniczyć żeby pokazać że nadal trzeba się go bać
@Pie_Czar: Jakby to się wydarzyło to już prosta droga do realnej wojny globalnej. Nie zdziwiłbym się jakby wtedy np Serbowie wjechali do Kosowa bo stwierdzili ze w sumie czemu nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pie_Czar: Jakby to się wydarzyło to już prosta droga do realnej wojny globalnej. Nie zdziwiłbym się jakby wtedy np Serbowie wjechali do Kosowa bo stwierdzili ze w sumie czemu nie

@kubson93: czym? XD sprawdź sobie jaką armią dysponuje Serbia, a później zobacz kto stacjonuje by bronić Kosowa xD
@Kismeth: Wiem jaki tam jest układ i to był tylko przykład. Gdyby na świecie nagle zaczęło się dziać za dużo to prawdopodobnie jakiś chory umysł mógłby stwierdzić ze reszta świata skupia się gdzieś tam daleko na sprawach Rosji, wykorzystajmy to. A przykład Serbii podałem bo jako pierwsi mi soe skojarzyli jako tak samo #!$%@? jak Ruscy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kismeth: Wiem jaki tam jest układ i to był tylko przykład. Gdyby na świecie nagle zaczęło się dziać za dużo to prawdopodobnie jakiś chory umysł mógłby stwierdzić ze reszta świata skupia się gdzieś tam daleko na sprawach Rosji, wykorzystajmy to. A przykład Serbii podałem bo jako pierwsi mi soe skojarzyli jako tak samo #!$%@? jak Ruscy


@kubson93: akurat Serbowie nie są #!$%@?ęci. Są jak Węgry po I Wojnie Światowej, czyli