Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Memnon97: z tym, że te postanowienia są zwiększone o uznanie Krymu jako rosyjskiego i uznanie republiki Ługańskiej i Donieckiej jak niepodległym krajów.
  • Odpowiedz
z tym, że te postanowienia są zwiększone o uznanie Krymu jako rosyjskiego i uznanie republiki Ługańskiej i Donieckiej jak niepodległym krajów.


@rakiwo: I to będzie niestety chyba nie do przejścia. Maks na co Ukraina się zgodzi, to jakieś autonomie Krymu, Doniecku i Ługańska, ale w ramach państwa ukraińskiego. Najtrudniej będzie z Krymem, bo Rosja wprowadziła tam swoją administrację i traktuje jak swoje, więc rezygnacja z niego w obydwu państwach będzie
  • Odpowiedz
@southlander: nie mówisz do końca prawdy bo na początku inwazji Rosja chciała jakiejś denazyfikacji, jakkolwiek by to rozumieli, teraz już z przekazu informacji wynika że o tym zapomnieli.
  • Odpowiedz