Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem, takie akcje pokazują jedynie naszą złość, frustrację, bezsilność i niemoc, ale w żaden sposób nie przyczyniają się do polepszenia sytuacji.


@a__s: pokazują też, że się na coś moralnie nie godzimy. Wyrażenie jakichś emocji, nazwanie ich, to również pomaga. Głównie nam, zmierzyć się z tym, o czym pisałaś.

@kogut_20:wielka polska kultura upadła, bo ktoś publicznie napisał "kur" albo "p*dol się"? ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Tamerlan nie dewagujemy czy będzie smutny, tylko co daje oszpecanie polskich miast jego ryjem w kontekście wojny. Nic. Za to każdy musi patrzeć na jego ryj i niecenzuralne słowa. Pytanie po co?
@kogut_20 po prostu nie mam czasu ani ochoty na obrzucanie się nawzajem wpisami z typem, który zawiezięcie broni swojej opinii i jest w niej wyraźnie odosobniony, bo to neverending story
@kogut_20: ale to jego ryj ci wadzi czy brzydkie słowo?

Pytanie po co?


@kogut_20: no m.in. dlatego, że ta wojna budzi w ludziach złość, bezsilność i gdzieś to musi znaleźć ujście. Ja rozumiem, że może Ci się nie podobać, niższy trigger masz kory wyspy, ale powisi jakiś czas i zdejmą. Tak jak ukraińskie flagi.

To wszystko ma coś nam dać. Nie zakończy wojny, ale ludziom będzie łatwiej przemielić paraliżującą bezsilność.
@Tamerlan obie rzeczy mi wadzą

Ale co ma nam dać, oprócz oszpecania przestrzeni publicznej? Żebyś nawet przez minutę nie mógł odetchnąć od tego tematu? Bo nawet idąc do empika widzę ten ryj. Paraliżująca bezsilność? XDDD O czym ty w ogóle opowiadasz. Jak masz jakieś problemu emocjonalne to udaj się do specjalisty, zamiast terroryzować całe miasto.
oprócz oszpecania przestrzeni publicznej


@kogut_20: to już pisałem co oprócz.

Paraliżująca bezsilność? XDDD O czym ty w ogóle opowiadasz.


@kogut_20: poczytaj, posłuchaj ludzi, co ich denerwuje i frustruje.

Jak masz jakieś problemu emocjonalne to udaj się do specjalisty, zamiast terroryzować całe miasto.


@kogut_20: zastosuj się do własnej rady może? W końcu to ciebie boli dupa, bo pama putlera obrazajo.
@Tamerlan przy ostatnim zdaniu opadły mi ręce. Masz jakieś silne problemy z emocjami i wmawiasz sobie opinie innych ludzi, których nigdy nie wygłosili. Przeczytaj to, co napisałem i do tego się odnoś, a nie do swoich urojeń i głosów w głowie. Tobie również mogę zasponsorować bilet do Choroszczy.
żenujące, żeby w przestrzeni publicznej wisiały niecenzuralne hasła. Jeśli chodzi o kulturę ten naród już jest na dnie.


@kogut_20: Kulturalnie to można rozmawiać z drugim człowiekiem, takiemu kundlowi to trzeba powiedzieć prosto i dosadnie, bo inaczej nie zrozumie

Puryści powinni się lepiej cyckami na bilbordach i zdjęciami martwych płodów na ciężarówkach zająć
@kogut_20: ale kolego, kpię z twoich wladnych słów.

Jestes wulgarnym hipokrytą, ktory wmawia innym problemy emocjonalne i w ten sposób ich obrazasz.

Tak wprost, zebys zrozumial, dlaczego kazdy normalny czlowiek ma twoje kwilenie o brzydkie slowa w rzyci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kogut_20:

żenujące, żeby w przestrzeni publicznej wisiały niecenzuralne hasła. Jeśli chodzi o kulturę ten naród już jest na dnie.


po pierwsze to generalizowanie od zawsze jest domeną prostych ludzi, którym brak rzeczowych argumentów, dlatego uogólniają na całą grupę społeczną i wylewają swoje frustrację

po drugie nie wydaje mi się, żeby wspomniany baner był oficjalnym miejskim projektem, zatem po czasie zostanie zlikwidowany pomimo zasadności samej treści

i po trzecie, to nie uważam
@Galvay różnią się wydźwiękiem. Jak powiesz "kurczę pieczone" to nikt nie zareaguje, natomiast jak powiesz ku.... mać to ludzie dookoła się zaczną gapić na ciebie i odczują niesmak. Bo to drugie sformułowanie jest wulgaryzmem. Przeczytaj sobie, czym jest wulgaryzm.