Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: czasami mi się wydaje że poglądy konserwatystów polegają na uprzykrzaniu życia innym serio gargamer z smerfów mógł by być idealną ikoną konserwatyzmu zwłaszcza tego polskiego nawet nie mam siły na bełkot tego ułomka
@Ekspert_od_niczego: Nie ma dowodów na to, że w najbliższym otoczeniu Hitlera roiło się od homoseksualistów (wliczając to jego szofera i sekretarza)? Nie ma dowodów na to, że brunatne bojówki czyli SA było stworzone i kierowane przez homoseksualistów z Rohmem na czele?
@stdmat

Nie ma dowodów na to, że w najbliższym otoczeniu Hitlera roiło się od homoseksualistów (wliczając to jego szofera i sekretarza)?


No jeśli takie masz, to je przedstaw.

Nie ma dowodów na to, że brunatne bojówki czyli SA było stworzone i kierowane przez homoseksualistów z Rohmem na czele?


Wiadomo tylko o Rohmie, z którym Hitler "pożegnał się" jeszcze w 1934, motywując wyrok właśnie tym, że jest homoseksualistą.

Stosunek NSDAP do nazistów był
@Ekspert_od_niczego

No jeśli takie masz, to je przedstaw.


Co mam przedstawić? To, że Hess lubił przebierać się w damskie ciuszki to fakt powszechnie znany, a to że był homoseksualistą mało kto wśród historyków wątpi.

Wiadomo tylko o Rohmie, z którym Hitler "pożegnał się" jeszcze w 1934, motywując wyrok właśnie tym, że jest homoseksualistą.


Sam sobie przeczysz. Jeśli to homoseksualizm miał być motywem dla Nocy Długich Noży w której pobyto się całego kierownictwa
@stdmat:

To, że Hess lubił przebierać się w damskie ciuszki to fakt powszechnie znany, a to że był homoseksualistą mało kto wśród historyków wątpi.


No to chyba nie będzie żadnym problemem znaleźć te informacje?

Jeśli to homoseksualizm miał być motywem dla Nocy Długich Noży


Nie, stricte dla Rohma. I to motywem zmyślonym, którym Hitler tłumaczył pozbycie się konkurencji.