Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: Nie jestem za pisem, ale zawsze śmieszy sraczka platfiormianego betonu, rodem z forum Gazeta.pl, który nie może znieść, że ktokolwiek z pisu ma pozytywny coverage prasowy na wielce wspaniałym zachodzie. Wojujący Platformiarze to jest ten sam poziom co stare baby głosujące na kaczora, tylko do tego wydaje im się, że są wielce oświeceni i europejscy, a najczęściej są zakompleksionymi słojami i pierwszym pokoleniem, które wyrwało się z wiochy i musi
  • Odpowiedz
Pisowcy wylazły jak glizdy po deszczu, jprd jaki durny naród


@DzonySiara: nie jestem za pisem bo to pobozni komunisci i lewactwo, ale kazdy polski rzad zrobilby to co oni robia na ich miejscu :P
  • Odpowiedz
@MiernyMirek Serio ludzie, są inne opcje i mam prawo uważać obie opcje za dno. Nie dam się zagnać do żadnego z tych plemion.

@MiernyMirek dałbym ci że sto plusów, ale mogę tylko jednego. Najgorsze, że nie tylko starzy tego nie rozumieją, już młodzi nie ogarniają, że człowiek najchętniej by pozamykał tych z pisu i po.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Freakyboss: Pisałem gdzieś, że PiS to prawica? W dyskusjach na linii prawica - lewica nie widzę nigdy uznania dla pomysłów przeciwnej strony czy jakichkolwiek kompromisów. Tylko skrajności i obrzucanie się błotem.
  • Odpowiedz
@ignorancie hahaha, nigdy nie zagłosowałem na Konfederację, ale ze mnie konfederata...
Przyznaję, że kiedyś i PiS i PO wyłudziły ode mnie po razie. PiS w wyborach samorządowych, a PO do parlamentu, kiedy obiecywali 3 x 15%.

Ale konfederacja? Czy leci z nami pilot?
  • Odpowiedz
@Atx0937 robili dokładnie to samo, tylko mieli lepszy PR i byli mniej bezczelni. Musieli się więcej natrudzić, żeby coś wykręcić. Ci aktualni nawet nie próbują być subtelni.

Poprzednicy mieli więcej mediów po swojej stronie, ci tylko TVP.

Generalnie i jedni i drudzy są skompromitowani i powinni patrzeć na świat przez kraty. Niestety, tutaj jest bantustan, bandyci są bezkarni.

Nawet, jak PiS straci władzę, to nikt ich nie będzie sądził. Tak, jak nigdy
  • Odpowiedz
@MiernyMirek: No nie wiem, dla mnie to jak porównanie osoby która jedzie 190 zabudowanym pod wpływem alkoholu, do osoby która parkuje na zakazie. Kazda z nich popełniła wykroczenie, ale nie mają one porównania. I to jest to co teraz się dzieje. Jeśli ktoś pracował w budżetówce przed pisem, przed po i w trakcie pisu to widzi duża przepaść gdy rząd objął pis.

Nie usprawiedliwiam platformy, po prostu nie można tego tak
  • Odpowiedz