Wpis z mikrobloga

@DzonySiara hehehe, stara historia. Dla pisowców jestem za PO, a dla POwców za PiS.

Serio ludzie, są inne opcje i mam prawo uważać obie opcje za dno. Nie dam się zagnać do żadnego z tych plemion.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@DzonySiara: Tak, w Polsce mamy tylko dwie partie i musisz wybrać swoją stronę barykady. Możesz być albo skrajnym lewakiem albo absolutnym prawakiem. Same ekstrema. Partia rządząca nie ma prawa mieć dobrych pomysłów. W ogóle ludzie, którzy mają inne poglądy niż ty, muszą się we wszystkim mylić.
Taka polaryzacja oraz dzielenie ludzi na swoich i wrogich to zwykle domena ludzi, którzy mają dość ograniczony sposób patrzenia na świat. Szacun jednak, że
  • Odpowiedz
  • 23
Serio w tych czasach nie można mieć własnego zdania tylko jest się albo wyzywanym od pisowców albo peowców. Żal mi was i uważam, że tacy ludzie są mocno ograniczeni. U nas nawet jakby wojna wybuchła to byłby procent imbecylów mówiących "poszedłbym walczyć ale nie za pisowski rząd...."
  • Odpowiedz
  • 6
Nie jestem za PiSem, ale cieszę się, że nie wpuścili kolorowych naukowców do Polski. Jakieś obiekcje?
  • Odpowiedz
Pisowcy wylazły jak glizdy po deszczu, jprd jaki durny naród


@DzonySiara: w zasadzie twój post idealnie odzwierciedlenie stan naszej demokracji :p

Albo jesteś z nami albo przeciwko nam :p

Najzabawniejszych że uważacie sie za demokratów (ʘʘ)
  • Odpowiedz