Wpis z mikrobloga

Nie jestem szurem ale też macie wrażenie że ta wojna to tak naprawdę próba odwrócenia uwagi od szczepionek i NWO?
Już w Chinach niby nowa fala covida więc pewnie nas docisna szczepieniami "nowej generacji" kiedy świat skupia się na wojnie
#ukraina
  • 19
  • Odpowiedz
Nie jestem szurem ale też macie wrażenie że ta wojna to tak naprawdę próba odwrócenia uwagi od szczepionek i NWO?


@Kantar: dokładnie, I i II wojna światowa (tak naprawdę to było to samo tylko z przerwą) też była po to, ale chłopaki w Niemczech, Japonii i ZSRR się trochę rozpędzili w tym odwracaniu uwagi i #!$%@? i poustawiali od nowa pół świata (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Kantar: nie no bez przesady konflikt o ukraine trwa od bardzo dawna, warto jednak odnotować jak na czas konfliktu wirus nagle znikł i uchodźcy nie muszą nosić maseczek w skupiskach (a to mordercy!) Ogl mamy #!$%@? bo od wschodu wojna a od zachodu covidowy zamrodyzm
  • Odpowiedz
@Kantar: Ja #!$%@? chłopie ty wiesz jak działają media? Rzucają się na najpoczytniejszy temat. Póki nie było wojny to był nim wirus i szczepionki, a teraz wojna najbardziej interesuje opinię publiczną. Jak można tak obracać kota ogonem xDDDDD. Nie no #!$%@? "Putin wjedź no tam na Ukrainę, zabij tysiące Ukraińców, #!$%@? sobie gospodarkę Rosji, bo nam pasi parę szczepień sprzedać" xDDDDD.
  • Odpowiedz