Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że Stano będzie komentował dzisiejsze powołania. Jego pachołki (niepodpisane) wczoraj dały artykuł gdzie mówią że ponitka wstyd że gra w Rosji i nie powinien więcej grać w reprezentacji skoro wybiera grę u Rosjan (pomimo że fiba nie zbanowala ciągle Rosji i za rozwiązanie kontraktu grozi mu spora kara).

Sebastian szymański za to, talent, młody, super liczby i No nie może odejść bo gdzie on pójdzie? Do Grecji? To co my się spuszczamy tam nad gościem który by zatrudnienia nie złapał we Włoszech, Hiszpanii czy Francji? To o to było tyle dymów przez rok?

W końcu jak ten seba, zbyt #!$%@? by odejść na zachód Europy ale zbyt mocny by nie było go w reprezentacji?

Nie wspominam celowo o rybusie, bo jednak żona, dzieci, życie. Augustyniak też, dla niego ta Rosja to kontrakt życia a wracać mógłby co najwyżej do ekstraklasy. Ale Szymański ma 23 lata i z tego co mi wiadomo póki co to jedynymi jego zmartwieniami jest to czy z salonu wyjechać nowym audi czy merolem. Jeśli z tej całej 4 (szymański, krychowiak, Augustyniak Rybus) można kogoś nazwać śmieciem (tak jak ponitke) to właśnie szymański. Gość ma perspektywy, może grać, nawet jak nie w top 10, to w top 5 lig Europy. Ale Sebuś jednak woli pieniążki rosyjskie które dla niego nie śmierdzą. Głaszczmy go po główce bo dał cieszynkę która mogła mieć 3 miliony znaczeń a my wybraliśmy że to właśnie o wojnę chodzi.

Nie wiem dlaczego w internecie jest prawie że przemilczana jego sytuacja. Gdyby to był ktoś inny, np. Reca czy Jóźwiak to z każdego Peja na Facebooku leciałoby wiadro pomyj. Bo są hejtowani. A Sebastian przez ostatni rok, był głaskany ze gra dobrze (chociaż nikt tej ligi nie ogląda) i budził współczucie ze siwy bajerant nie widzi go w reprezentacji.

#mecz #reprezentacja #pilkanozna #kanalsportowy
  • 6
Dokladnie, licze ze na konferencji prasowej przed meczami padnie pytanie do trenera i piłkarza obecnego czy im nie wstyd że muszą trenować z gościem co sprzedał sie za rosyjską forse, może znowu pan Jadczak skoro reszta nie ma jaj? :)