Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@login-jest-zajety: jestem w #!$%@? zadowolony. Goliłem się już ostrzami, elektryczną tanią, elektryczną drogą i albo jestem podrażniony przy częstym użyciu albo słabo się tym goli jak ktoś się rzadko woli golić. Jak kogoś na ostrza nie stać no to cóż
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety: Jak dla mnie spoko. Zarost na twarzy, klatę i jaja goli normalnie. Minus te nakładki, które rzeczywiście sie całkiem szybko zużywają. Chociaż jakbym miał twardy i gęsty zarost to kupowałbym coś mocniejszego zdecydowanie
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety one blade to jest sztos, nie wiem co wy #!$%@? robicie że narzekacie. Do golenia jaj masz nakładkę, do mordy nie potrzebujesz. Zero skaleczeń, tnie jak szalone, nic więcej nie trzeba robić. Mało tego, każdy inny producent próbuje to podrobić.
  • Odpowiedz
tnie jak szalone


@Tapirro: chyba zarost piętnastolatka, tam do wszystkiego są nakładki i jeszcze bardziej #!$%@? warta jest ta maszynka z nałozona nakladka, no moze na morde cos daje ale i tak testowalem bez nakladek na mordzie bo z nakladka sie nie dalo

probowalem golic podbrzusze i łoniaki (nie takie długie), bez nasadki, z nasadką, ja bym #!$%@? nie ustawił maszynki to nie tnie
  • Odpowiedz