Wpis z mikrobloga

Ale Phillips OneBlade to jest gówno. Nie wiem czemu wszyscy to tak polecają.
Nie da się tym ogolić, ani twarzy, ani jaj. Już wolę boyziliana zrobić w salonie.

I jeszcze jest gwiazdka przy napisie że raz na 4msc ostrza się wymienia, a pod gwiazdką że co 4msc jeśli się goli 2x w tygodniu, w innym wypadku trzeba częściej. XD

#golenie #philips #logikaniebieskichpaskow
  • 111
@login-jest-zajety: też miałem one blade i działał spoko na twarzy, jak były świeże ostrza. Do ciała to się nie nadaje, bardzo małe ostrze i golenie zajmowało za duzo czasu. Z tą nakładka na jajka też dramat, nie zbiera większości włosów. Za to bardzo polecam Philips bodygroom, nie ma szans na zacięcie się tym, nawet gdybyś próbował. A do twarzy spodobało mi się teraz golenie maszynka na żyletki
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@login-jest-zajety: zgadzam sie, dobre jest moze dla gimnazjalisty ktory chce zgolic pierwszego wąsa. najbardziej rozwala mnie ze sa nasadki na ilestam mm i jak chcialem przyciac brode to za #!$%@? nie lapie wlosow, trzeba jezdzic z 30 razy w jednym miejscu moze cos zgoli
@login-jest-zajety: Ja nie golę się codziennie a od jakiegoś czasu mam brodę wiec podgalam głównie szyję i policzki ale polecam bardzo taką zwykłą maszynkę na żyletki jak poniżej. Kiedyś z ciekawości kupiłem w Rossmanie i naprawdę świetna sprawa, dobra pianka i goli jak złoto. Jak poczujemy że jest trochę stępiona to bez żalu wymieniamy żyletkę na nową i jazda.
enzojabol - @login-jest-zajety: Ja nie golę się codziennie a od jakiegoś czasu mam br...

źródło: comment_1647340188lIss0Rco6mS9AfXeKO0SFp.jpg

Pobierz
@login-jest-zajety
Z miejsca nakresle - mam 25 lat, gole się 2/3 razy w tygodniu na 0. Poprzednio używałem Braun S3 - dramat... Żeby się ogolić musiałem poranić sobie pół twarzy, co więcej jeszcze nie wszystko golił.
Kupilem oneblade i oczy jak 5 zloty. Jedno dwa pociągnięcia i nie ma nic do 0. Mala szansa na podrazenia przy odpowiednim wymienianiu ostrzy, wygodny, poręczny. Jak dla mnie mega git.

Na własność posiadam tylko te
@login-jest-zajety: też sie nabrałem xDD Dobra maszynka dla nastolatka z młodzieńczym zarostem.

Jak dla mnie na mokro golenie zajmuje dłużej jak zwykłą jednorazówką, a na sucho zostawia straszny syf w łazience.
Goli na długość zarostu jaki mam po odrastaniu 8-12h normalnego zarostu. Przy większym zaroście męczy sie i nawet nie ma sie chęci sie z tym pierdzielić.