Wpis z mikrobloga

Ale Phillips OneBlade to jest gówno. Nie wiem czemu wszyscy to tak polecają.
Nie da się tym ogolić, ani twarzy, ani jaj. Już wolę boyziliana zrobić w salonie.

I jeszcze jest gwiazdka przy napisie że raz na 4msc ostrza się wymienia, a pod gwiazdką że co 4msc jeśli się goli 2x w tygodniu, w innym wypadku trzeba częściej. XD

#golenie #philips #logikaniebieskichpaskow
  • 111
@MinusZero: ja mam multigroom 18w1 i moim zdaniem cudów nie ma - lekkie stylowanie/golenie brody, plus #!$%@?ć sobie głowę na 1-18mm, to się da. Ale do ciała czy coś -ostatecznie i tak biorę po prostu maszynkę jednorazową - jaja sobie zatniesz wszystkimi końcówkami IMO. Pachy czy klata - też jakoś idealnie te końcowki nie zbierają. Więc twarz/głowa ok, ale ciało - średniawka.
@eyehategod: tak pare razy, ale jak dla mnie nie tnie przy samej skórze i wole zwykłe żyletki bo po 12h wyglądam dalej jak ogolony. Przy okazji straszny syf leci z maszynki i łazienka do odkurzania xD
@login-jest-zajety: też sie nabrałem xDD Dobra maszynka dla nastolatka z młodzieńczym zarostem.


Jak dla mnie na mokro golenie zajmuje dłużej jak zwykłą jednorazówką, a na sucho zostawia straszny syf w łazience.

Goli na długość zarostu jaki mam po odrastaniu 8-12h normalnego zarostu. Przy większym zaroście męczy sie i nawet nie ma sie chęci sie z tym pierdzielić.


@dawid131: podpisuję się pod tym w całości