Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje: a ja lubię czytać jak ludzie narzekają na ceny paliw i jednocześnie gówno z tym robią. Tacy górnicy to by pojechali pod sejm kilka opon spalili, jakieś kukły powiesili czy coś :D Ale nie reszta Bolagów, oni lubią być grzmoceni przez rząd w odbycik bez lubrykanta.
  • Odpowiedz
@HejterskiPL: strajkować nie wolno. Do pracy wtedy nie pójdziesz i szef będzie krzyczał. Gdzie ty synek druga taką robotę potem znajdziesz. Siedź na tyłku, do gara jest co włożyć. Ziemniaków zaraz nagotuje...

Homo soviecticus
  • Odpowiedz
@HejterskiPL: polactwo lubi być pod butem, zobacz jak bialorycerzom przeszkadzało podwyższenie wieku emerytalnego do 65 roku życia podczas gdy p0lki które żyją średnio 8 lat dłużej maja do 60 roku życia, strajki w całej Polsce dosłownie były XDDDD
  • Odpowiedz
a ja lubię czytać jak ludzie narzekają na ceny paliw i jednocześnie gówno z tym robią. Tacy górnicy to by pojechali pod sejm kilka opon spalili, jakieś kukły powiesili czy coś :D Ale nie reszta Bolagów, oni lubią być grzmoceni przez rząd w odbycik bez lubrykanta.


@HejterskiPL: bo atomizacja spoleczenstwa, pozwala wlasnie #!$%@? spoleczenstwo. Jak bylo tak jak z gornikami, ktorzy czesto mieszkaja, dzieci do tych samych szkol wysylaja, zony
  • Odpowiedz
@HejterskiPL: ale co z tego, że w mieście spalisz kilka opon? widzissz, większość ludzi, którzy bezpośrednio odczuwają cenę paliw i są świadomi jej wpływu na wszystko, to dzielnie #!$%@?ą w pracy od rana do wieczora. znają wartość swojego czasu.

W ramach robienia czegoś napisałem skargę do UOKiK na właścicieli sieci stacji, którzy stosują politykę cenową naruszającą zbiorcze interesy konsumentów, a działają z pozycji monopolisty.
  • Odpowiedz
Rozumiem, że ty mając stację/kantor sugerowałbyś się tylko dobrem klienta a nie własnym zyskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • Odpowiedz