Wpis z mikrobloga

@HejterskiPL: looknąłem w twoją aktywność żeby zobaczyć czy sam nie narzekałeś może ostatnio i odkryłem, że obudziłeś się po blisko 7 latach nieaktywności ( _) teraz mam tyle pytań bez odpowiedzi - co się z tobą działo, czy wszystko jest ok, dlaczego zdecydowałeś się wrócić i to w takim stylu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
a ja lubię czytać jak ludzie narzekają na ceny paliw i jednocześnie gówno z tym robią. Tacy górnicy to by pojechali pod sejm kilka opon spalili, jakieś kukły powiesili czy coś :D Ale nie reszta Bolagów, oni lubią być grzmoceni przez rząd w odbycik bez lubrykanta.


@HejterskiPL: Przy okazji są pierwsi do wypychania w Rosji ludzi na ulicę, by obalać Putina za co z miejsca idzie się do aresztu/pierdla xD
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: Bo jak kupisz za 7 pln w hurcie 100 000 ltr. to zanim to zejdzie ze stacji to minie 3 tyg.

No chyba że kupujesz za 7 pln, a sprzedajesz po 5 pln bo teraz sie zmieniło w hurcie - gratulacje
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: jeżeli codziennie robisz dostawy paliwa do swoich zbiorników na stacji to w zbiornikach to np.
masz 55 000 ltr. ropy za 6 pln/litr
i 25 000 ltr za 7pln to za ile bedziesz sprzedawał??

Albo będziesz zmieniał płynnie tą różnice albo nagle po wyczerpaniu 55 000 ltr zmienisz z 6 na 7 pln i nikt od ciebie nie kupi

Lepiej to robić płynnie. Nie wygląda to tak przerażająco
  • Odpowiedz
@HejterskiPL: To jedz debilu pod rafinerię i spał opony oraz powieś kukły. Ja ja lubię czytać jak debile w necie piszą co powinni inny robić, a dni siedzą w piwnicy przed kompem.
  • Odpowiedz
@jafek21: sam mam jechać żeby mnie zgarnęli od razu? Tu trzeba akcji w stylu protestów organizowanych np. przez górników ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni bezkarnie mogą palić opony, odpalać petardy, rozrzucać warzywa/owoce po ulicach - i jeszcze mają posłuch! A jakże! A per "debil" możesz mówić do swojego starego.
@Leithain: ludzie nie bardzo mają wybór, jak ktoś dojeżdża do pracy to nie za bardzo
  • Odpowiedz