Wpis z mikrobloga

@Gusmag: Na tym tagu teraz tyle syfu kompletnie niezwiązanego z wojną jest wrzucane więc nie wiem czy ktoś tu jeszcze siedzi, kto się faktycznie interesuje konfliktem zbrojnym.
  • Odpowiedz
@Thorkill: Pierwszy strzał przechodzi przez pojazd i uderza jeszcze w mur po lewej stronie na gorze kadru. Chyba zła amunicja, ale co ja się znam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@WatchYourBack: @Thorkill: @godlike: a wiecie coś więcej o Azow? To są biali nacjonaliści i w sumie przeczytałem ich artykuł bodajże z 2017 roku gdzie wytknęli nam hipokryzję, że u nas czci się Łupaszkę i są też pomniki partyzantów którzy mordowali Ukraińców (bo tak jest) i że za bardzo zwracamy uwagę na historię. Coś w tym jest. Przy okazji pisałem im na Twitterze, że trzymamy za nich
  • Odpowiedz
Na tym tagu teraz tyle syfu kompletnie niezwiązanego z wojną jest wrzucane więc nie wiem czy ktoś tu jeszcze siedzi, kto się faktycznie interesuje konfliktem zbrojnym.


@Thorkill: to jest właśnie działanie wykopu. Powinny być bany za spamowanie na tagu. Teraz większość wpisów to jakiś syf, memy. Tak samo na tagu flightradar24 mega syf się zrobił bo idioci wrzucali jakiś badziew, memy, obrazki. Są czasami tematy poważne i jako ludzie powinniśmy
  • Odpowiedz