@niezdiagnozowany: Istnieją też wolontariusze co dają Ukraińcom jedzenie za darmo - wolontariat na tym polega, a poza tym wśród tych setek tysięcy ludzi wielu wymaga szybkiej pomocy medycznej. Zazdrościsz jak p0lak czy onucujesz?
@wonsz337: jak ktoś daje jedzenie za darmo i robi to z wlasnych środków, to bardzo dobrze pochwalam.
Ale jak ktoś robi wolontariat w oddziałach, które ja utrzymuje za swoje składki, które place i ja muszę czekać kilka miechów na wizytę, a Ukrainiec wizytę u specjalisty ma z dnia na dzień to jest coś nie tak?
@niezdiagnozowany: Ja jako Polak wpłaciłem Ukrainie trochę siana na oficjalny portfel BTC i nie ma tutaj mowy o specjalistach a o lekarzu dyżurującym który może obsługiwać Ukraińców WŁAŚNIE PO TOP ŻEBY NIE Z------I KOLEJEK, i tak wiem od kogo wy są
@szurszur: nie mówię, o tych co mieszkali na Ukrainie ( ͡°͜ʖ͡°). Chociaż tak jak mówię, mogę się mylic, ale jeżeli się mylę to chętnie bym poczytał jakieś źródła na ten temat, bo na tak wielka merytoryke jak u @wonsz337 nie jestem gotowy, który napisał, że na pewno tak nie jest i on wie od kogo ja jest xD.
@niezdiagnozowany: na filmach od Ukrainców było to wyjasniane. to samo dotyczy imigrantów z innych krajów post ZSRR. tam masz wiecej lekarzy i pilegniarek na obywatela niż u nas, a służba zdrowia jeszcze nie przeszła z komunistycznego systemu na komercyjny. Tam to nawet do błahostek typu goraczka wzywali karetke gdzie u nas kary sa za to.
@niezdiagnozowany: jak mam odnaleźc urywki filmików ktore ogladalem przez 8 lat - mam ogladac je przez setki godzin? dane o liczbie lekarzy w PL sam sobie poszukaj
Jeżeli jestem w błędzie, to wyprowadź mnie z niego.
Ale jak ktoś robi wolontariat w oddziałach, które ja utrzymuje za swoje składki, które place i ja muszę czekać kilka miechów na wizytę, a Ukrainiec wizytę u specjalisty ma z dnia na dzień to jest coś nie tak?
Onucujesz czy jako p0lak nie czujesz różnicy?
Tam to nawet do błahostek typu goraczka wzywali karetke gdzie u nas kary sa za to.