Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: A padło na Bartosiaka. Już to pisałem wcześniej i nie chce mi się tego powtarzać kolejny raz, no ale dobrze -To są tylko memy i nawet nie jakoś specjalnie ofensywne, więc nie rozumiem tego poruszenia ludzi sympatyzujących z tym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Ja też mogę tak klarownie lać wodę:
Państwo rosyjskie, czyli Rosja, euroazjatyckie mocarstwo, pragnie aby inne państwa wokół, Chiny, Stany, Azerbejdżan Polska, odczuwały nieustające, nie pozostawiające chwili wytchnienia napięcie, swoiste naprężenie, to jest skutek działania deformującej siły ciągłego nacisku, prowadzonego kanałami medialnej indukcji, która wzbudza rezonans epatując budzącymi grozę obrazami, przykładami przekazywanymi przez czwartą władzę, w trakcie co rocznej, tak zwanej "wystawy bestialstwa" jak to nazwał Lucasson, prowadzonej w
  • Odpowiedz
@handlarz_jaj: ale mnie te memy śmieszą, zwłaszcza o tej bombie termojądrowej. Uważam że są sympatyczne.

Natomiast krytyki tego że ma kwiecisty język nie rozumiem, bo na tym polega właśnie kwiecistość języka - opowiadasz coś bogato ubrane w słowa, zamiast przekazać cos prosto.

I to działa. Gdyby nie działało to by nie zdobył takiej popularności bo nikomu by się nie chciało jego słuchać. Raczej w sumie jesteście w mniejszości.
  • Odpowiedz
i co w tym takiego dzwinego wykształcone wykopki XD że chłop używa wysublimowanego języka ? typ który sporo czasu poświęcił swojej niszy i który się doktoryzował ma mówić prostym językiem dla przeciętnego janusza XD


@theone999: problem w tym że on mówi prostym językiem, przynajmniej ja wszystko rozumiem. Nie wiem co jest śmiesznego w tym filmiku, śmieszny jedynie jest mem użytkownika @Madoxxx który bezpośrednio do niego nawiązuje
  • Odpowiedz
@szanowny_pan_andrzej: Gdybyś ty rozumiał te słowa których on używa to byś wiedział że #!$%@? bez sensu. Ale jak debil 20iq usłyszy parę trudnych słówek nieużywanych w codziennych rozmowach to już uważa osobę ich używającą za jakiegoś wielkiego geniusza xD
  • Odpowiedz
@handlarz_jaj: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak
  • Odpowiedz
takie wywody doskonale podsumowuje powiedzonko przypisywane Einsteinowi - jeśli nie umiesz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, to znaczy, że tak naprawdę tego nie rozumiesz
  • Odpowiedz
@Morguliusz: Może i wyjaśnił, to po co ten monolog? Ja jestem nauczony że jak ktoś o coś pyta, to staram się od razu odpowiedzieć jeżeli znam odpowiedź, a nie #!$%@?ć trzy po trzy. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Morguliusz: Lol to jest jakiś twój idol, że tak się denerwujesz? Typ dostaje pytanie i zaczyna jakąś przemowę dziwną, którą można ująć w trzech zdaniach. A on gada i gada, do tego profesjonalne pojęcia żeby prosty człowiek robił wielkie oczy xD
  • Odpowiedz