Wpis z mikrobloga

@soadfan:

a powrót z delegacji też się powinien liczyć.

Oczywiście
@silentpl:

a jak sugerujesz iż należy rozwiązać kwestię że pracownicy mieszkają w różnych odległościach od miejsca pracy?

A co tu rozwiązywać? Czas liczyłby się od opuszczenia miejscowości miejsca pracy

Jak rozwiążesz kwestię dyskryminacji przy rekrutacji po adresie osoby skoro automatycznie jeden pracownik będzie droższy od innego?

A jak rozwiążesz kwestię dyskryminacji przy rekrutacji po statusie studenta lub emeryta? ( ͡
a jak sugerujesz iż należy rozwiązać kwestię że pracownicy mieszkają w różnych odległościach od miejsca pracy?


@silentpl: nie rozumiesz o co chodzi.

Tu nie chodzi o to że jak jedziesz 25minut do pracy w Żabce tramwajem to pracodawca ma uznać że twój dojazd do sklepu ma być "czasem pracy. Chodzi o to że jak cie pracodawca wyśle w ramach "delegacji służbowej" do Żabki 500km od domu to jak będziesz tam jechać
@chinski_pierozek: znam typków którzy pojechali we wspólną delegację ze współpracownikami z zagranicy. Na miejscu wykonywali wspólnie tę samą pracę. No i pogadali też o tym ile ze tę delegację kasy dostają. Zagraniczni byli w szoku, że nasze chłopaki dostają tak mało... a potem się dopiero okazało, że zagraniczni myśleli o dolarach i tygodniach a nie złotówkach i miesiącach. Iprzepaść urosła z rozmiarów Rowu Mariańskiego do czarnej dziury...
Nawet jeśli to nie
Już od 5 lat mam czas pracy liczony od wyjścia z domu. Ale ja mam pracę 100% delegacyjną

@AdamES: jak masz 100% delegacyjną to zdaje się że zaliczasz się do pracowników mobilnych i zgodnie z prawem nie mają innej możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zagraniczni byli w szoku, że nasze chłopaki dostają tak mało

To akurat normalne, tak samo jest z pracą zdalną. Robisz to samo w
@PanBulibu: prawo wyzysku ;-) tylko jak pracownik jebnie ci zwolnienie od lekarza na 2 tygodnie bo boli nóżka, to #!$%@? sam w firmie i musisz wyrobić na siebie i jego pensję, którą oczywiscie w tym czasie musisz mu liczyć xD to jest #!$%@? chore, a nie że nie wlicza się jakiś dojazd. Jako wlasciciel firmy tez nie zarabiam dojezdzając do pracy.