Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie poznać fajną śmieszke? Wracam do tindera po 3 letniej przerwie (relacja here) i to jest jakiś dramat. Wszystkie tam dziewczyny to jakies wannabe modelki boty które tylko chcą wypromować instagrama, badz wyzej srają niż dupe mają sądząc po bananowych zdjeciach i pozach. Nigdy nie podchodziłem do dziewczyn i nie zagadywałem uznawałem to za nachalne i oklepane, a najlepsze relacje zawiazywałem przez internet. Chciałbym z kimś się ponudzić, spędzić urlop po prostu mieć bliską osobę daleko mi do zawiązywania rodziny, po prostu dobrą kumpele z którą mogę spędzić czas na rozmowie badz spotkaniach. Jestem półintrowertykiem i najlepiej czuje się w domu,ale tez i nie dzikusem i moge wyskoczyc na miasto czy ze znajomymi. Klub odpada, chyba ze ktoras moze byc zainteresowana gosciem co siedzi przy barze a nie tańczy XD. Zainteresowania tez mam raczej typowo męskie,wiec zadne kółka nie wchodzą w grę.

#tinder #podrywajzwykopem #zwiazki #logikarozowychpaskow #pytaniedorozowychpaskow #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622b9e808870c0e3410157b6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 12