Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@duzeelobenc: oczywiście że tak, tylko że tutaj jest odbicie pałeczki i pokazanie pewnej hipokryzji.

@Medonix: a pamiętasz jak się czepiano że FH5 ma przepustkę samochodową? Mądrzejsze nie wspominać ile kosztują samochody w GT7 i dlaczego recenzenci dostali swoje kopie gry bez ujawnionych cen ( ͡° ʖ̯ ͡°) oczywiście można uprawiać srogi grind jak się ma czas, zawsze to jakieś wytłumaczenie chorych cen
@duzeelobenc ja jestem za tym by wytykać błędy wszystkiego po obu stronach, a nie tylko xboxowi a jak sony coś #!$%@? to powiedzieć że eee kto na to patrzy w tym łeeee a komu to potrzebne
@duzeelobenc no to nazwijmy to minusem zamiast błędem, gdy u konkurencji w grze z otwartym światem wytyka się brzydkie modele postaci a w swoim obozie się broni takiego kupsztala w zamkniętej grze to chyba nie jest ok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Może dlatego tak wygląda bo pod tytułem ma "the real driving Simulator" a nie ładne widoczki( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZjemCiKolege: dobry lenny, pseudo symulator do tego z brzydkim otoczeniem na zamkniętych torach. PlayStation Exclusive więc nie można krytykować bo tak nie wolno.