Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem gości około 30stki, którzy mają dopiero wtedy swój pierwszy związek z #rozowepaski . Jak przez te 30 lat olewania przez nie, nie nabawili się miziogini?
Przecież to oczywiste i naukowo udowodnione że wtedy jest się mężczyzną drugiej kategorii, mężczyzną z rozsądku, mężczyzną który musi czekać na swoją kolej aż się panna wybawi z fajnymi chłopakami. Aby później przejąć tylko zobowiązania jakie płyną ze związku.
Oczywistym jest fakt iż niewielka grupa mężczyzn jest przeznaczona do reprodukcji, dlatego młode kobiety, kiedy są najbardziej atrakcyjne i płodne, wybierają właśnie takich osobników. Bo kiedyś nie było antykoncepcji i nawet krótkotrwała relacja niemal gwarantowała ciążę.
Tymczasem nieatrakcyjny mężczyzna służy jako pomoc w wychowaniu nieswojego materiału genetycznego. Jest zobowiązany przez naszą kulturę do bycia i utrzymania kobiety, bo inaczej jest określany jako niedojrzały gówniarz. Temat tabu w naszym społeczeństwie i wiele kobiet gdy próbowałem z nimi na ten temat rozmawiać, nie kryło oburzenia.
Niestety świat nie wygląda jak w bajkach, niemal wszystko zależy od czynników, na które nie mamy wpływu. Nikt nie mógł wybrać jak będzie wyglądał i w jakiej rodzinie się urodzi.
Co za tym idzie mężczyzna drugiej kategorii nie dostanie od kobiety nawet 20% z tego co otrzymał jakiś przystojny drań tuż po dyskotece.
Wiem że wielu fanatyków tagu #neuropa się ze mną może nie zgodzić, ale prosiłbym o jakieś argumenty zamiast inwektyw.
#przegryw #blackpill #zwiazki #psychologia
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@serniczek_z_rodzynkami: racja, nie każdy musi chcieć związku w młodym wieku, ja na przykład jak idę sobie ulicą , korytarzem w szkole, urzędzie, pracy to jak widzę dziewczynę o odpowiednich walorach to krew z mózgu odpływa do członka ale szybko wraca do mózgu jak sobie przypominam że się zapuściłem i nie mam w tej chwili orzynajmniej szans na zaruchanie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Jest możliwe mieć dziewczyny w dupie z wysokim poziomem testosteronu tylko jest jedna zasada trzeba nie być prymitywną jednostką. Tutaj sprawa się komplikuje u większości i latają jak pieski za kobietami. Samce alfa proszące się jak pazie o uwagę.
  • Odpowiedz
@user100: Ale mi chodzi jednak o gości którzy by chcieli związek. Każdy bardziej lub mniej go potrzebuje. I dziwi mnie postawa gości którzy nigdy nie mieli powodzenia, a tu nagle po 30stce, godzą się na związek z panną która już się wyszalała i oczekuje stabilizacji. Porblem w tym że ten gość nie będzie dla niej tym samym co ci których miała wcześniej.
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: W tym wypadku to jest godne pożałowania. Tragedia krótko mówiąc. Niektórzy z nich jeszcze biorą je w pakiecie z całym dobrodziejstwem inwentarza tj z bombelkami. To już jest totalnie obrzydliwe.
  • Odpowiedz