Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem gości około 30stki, którzy mają dopiero wtedy swój pierwszy związek z #rozowepaski . Jak przez te 30 lat olewania przez nie, nie nabawili się miziogini?
Przecież to oczywiste i naukowo udowodnione że wtedy jest się mężczyzną drugiej kategorii, mężczyzną z rozsądku, mężczyzną który musi czekać na swoją kolej aż się panna wybawi z fajnymi chłopakami. Aby później przejąć tylko zobowiązania jakie płyną ze związku.
Oczywistym jest fakt iż niewielka grupa mężczyzn jest przeznaczona do reprodukcji, dlatego młode kobiety, kiedy są najbardziej atrakcyjne i płodne, wybierają właśnie takich osobników. Bo kiedyś nie było antykoncepcji i nawet krótkotrwała relacja niemal gwarantowała ciążę.
Tymczasem nieatrakcyjny mężczyzna służy jako pomoc w wychowaniu nieswojego materiału genetycznego. Jest zobowiązany przez naszą kulturę do bycia i utrzymania kobiety, bo inaczej jest określany jako niedojrzały gówniarz. Temat tabu w naszym społeczeństwie i wiele kobiet gdy próbowałem z nimi na ten temat rozmawiać, nie kryło oburzenia.
Niestety świat nie wygląda jak w bajkach, niemal wszystko zależy od czynników, na które nie mamy wpływu. Nikt nie mógł wybrać jak będzie wyglądał i w jakiej rodzinie się urodzi.
Co za tym idzie mężczyzna drugiej kategorii nie dostanie od kobiety nawet 20% z tego co otrzymał jakiś przystojny drań tuż po dyskotece.
Wiem że wielu fanatyków tagu #neuropa się ze mną może nie zgodzić, ale prosiłbym o jakieś argumenty zamiast inwektyw.
#przegryw #blackpill #zwiazki #psychologia
  • 31
@Whaadahell:

nawet jak to jakaś raszpla, ale jak lubią ze sobą spędzać czas, to chyba ok?


Gdy się nie zna mechaniki związków to można się samemu oszukiwać.
Ale relacja D-M to czysty biznes. Ja bym nie zniósł tego że jestem z laską która kilka lat wcześniej by na mnie nawet nie splunęła. Dodatkowo jak juz pisałem, mężczyzna drugiej kategorii nie dostanie tego samego co atrakcyjny gość 1 wyboru.
To czysty interes,
@OrkWojownik:

Tacy mezczyzni moga rozladowywac poped poprzez aktywnosc fizyczna


Sam po sobie widziałem, że gdy dużo trenowałem, to napięcie bardzo rosło.
@uberGoy:
Nie znam chłopaka który nie chciał by mieć dziewczyny.

mizoginistyczne pierdy

Mizoginistyczne pierdy o których mówił mi chyba każdy psycholog do którego chodziłem, nawet kobiety.
@OrkWojownik:

u mnie spadalo libido od aktywnosci fizycznej.


To jest coś nieprawidłowego. Libido może spadać bezpośrednio po treningu, ale po regeneracji rośnie, bo jest ściśle powiązane z testosteronem, który to z kolei jest produkowany w większych ilościach po aktywności fizycznej.
Jeśli jest inaczej to podchodzi pod odchylenie od normy, gdyż są badania naukowe potwierdzające moją tezę.
@Mezomorfix libido moze spadac bo po aktywnosci fizycznej kortyzol zaczyna spadac i czlowiek czuje sie blogo i nie ma potrzeby jeszcze sie dodatkowo rozladowywac. Tak samo mozna chodzić na saune albo sie po prostu masturbowac. Sposobów na rozluznienie swojego ciala i pozbycie sie napiecia jest bardzo wiele i posiadanie partnerki nie jest do tego potrzebne.