Wpis z mikrobloga

Najwięcej postów dodają tutaj Ci, którzy wyśmiewają posiadaczy akcji GME. Normalni ludzie w większości olali temat i po prostu czekają, aż coś się wydarzy, a Wy cieszycie się jak dzieci i przytakujecie sobie, jacy to z was świadomi inwestorzy :) Musicie chyba cały czas obserwować kurs, bo tylko zacznie spadać i od razu wychodzicie z ukrycia. Nie wiem, kto jest bardziej śmieszny.

Równie dobrze kurs może być męczony. Jakoś od roku nie obserwujemy tylko spadku, bo były bardzo duże skoki kursu, więc dlaczego miałoby nie być powtórki? Kurs wzrośnie i znowu zmniejszycie aktywność, jak za każdym razem.

#gme
  • 14
@adam_ps: no, są dwa wyjaśnienia. Albo są niedorozwinięci, bo tak to trzeba nazwać, żeby wybrać sobie jakąś firmę, obserwować tag, śledzić wiadomości o niej i codziennie sprawdzać kurs, ale nie po to, żeby kupować albo shortować jej akcje, tylko po to, żeby móc wyśmiewać ludzi którzy w to inwestują. To trzeba nie mieć życia xD

Albo.. ktoś im za to płaci. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to wszystko co się ostatnio dzieje,
@LiveDieRepeat „Wszystko wskazuje na to, że zaraz coś może się stać” to ja słyszę co miesiąc od roku czasu. Chciałbym żeby mi płacił grubas, ale robię to dla czystego sportu jak czytam takie wysrywy, które powtarzają po sobie szympansy.

Sam ominąłem max gains, bo uwierzyłem na chwilę w „nie sprzedawaj, bo już zaraz #!$%@?, nie znasz dnia i godziny”. Odkąd sprzedałem śpię spokojnie. Beka nie jest z inwestowania czy straty, beka jest
Chciałbym żeby mi płacił grubas, ale robię to dla czystego sportu jak czytam takie wysrywy, które powtarzają po sobie szympansy.


@eloraptak: czyli pierwsza kategoria?

są niedorozwinięci, bo tak to trzeba nazwać, żeby wybrać sobie jakąś firmę, obserwować tag, śledzić wiadomości o niej i codziennie sprawdzać kurs, ale nie po to, żeby kupować albo shortować jej akcje, tylko po to, żeby móc wyśmiewać ludzi którzy w to inwestują. To trzeba nie mieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@adam_ps: w 100% zgoda.
sam dalej dzielnie trzymam, tylko po prostu przestałem się tu udzielać, bo tag został opanowany przez pewien gatunek gryzonia z którym nawet nie ma sensu dyskusji.
czy to była dobra decyzja czy wtopiłem hajs - nie ma 100% pewności. w najgorszym wypadku nauczymy się na własnych błędach i sami wyciągniemy z tego wnioski.
ale na pewno nie przekona mnie banda przegrywów która jest niezdrowo zainteresowana tym, co
@EbolaGay: to jeszcze zostaw jakieś info co by musiało się stać, żebyście nauczyli się na błędach i wyciągneli wnioski, bo na razie bez względu na to co się dzieje (i ciągłe przesuwanie goalpostów i dat), holderzy GME coraz bardziej zapierają się w swoich założeniach.
@2fac: Zabawa? Przecież wy cały czas obserwujecie kurs i jakieś wiadomości potwierdzające wasze tezy. To wygląda bardziej na obsesję :)

Przy 40$ też się śmiali, że ludzie wtopili kasę i już po zawodach. Najwyraźniej nie było po zawodach, a sytuacja z nagłym spadkiem o około 50% przy 350$ moim zdaniem tylko potwierdza to, że shorty nie zostały wtedy pokryte, jak niektórzy tu twierdzą.
wy cały czas obserwujecie kurs


@adam_ps: absolutnie nie

Przy 40$ też się śmiali, że ludzie wtopili kasę i już po zawodach


Kto się śmiał, ja? Ludzie tu śmieją się z wierzących w moass, uwierz mi że każdy ma w dupie ile kasy zarobiłeś na spekulacji

sytuacja z nagłym spadkiem o około 50% przy 350$ moim zdaniem tylko potwierdza


Potwierdza że ludzie sprzedali. Za drugim razem sprzedał Ryan tworząc 2 miliony nowych