Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Meritneit: A mi nie, to nie jest wielka wojna ojczyźniana, tylko agresja na obce państwo w celu zajęcia terytorium/przejęcia władzy. Żyjemy w świecie, gdzie dostęp do informacji jest nieograniczony. Nie wierzę, że gość bombarduje cywilów i myśli, że to tajne kryjówki „nazistów”, bo pan porucznik fachowiec tak powiedział.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sztafet: moze i masz rację, bo w sumie ot tak nie zdziała się bomb na miasta. Mimo to, smutek czuje, jak patrzę i widzę te relacje z wojny, zabitych ludzi po obu stronach balustrady. W imię czego to wszystko? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SiemaNagor: a mnie się wydaje, że wystarczyłoby może zlikwidować szefa wszystkich szefów, zamiast zabijać tysiące chłopaków w imię niepotrzebnej nikomu wojny :(

@Meritneit wojna juz jest, nie mozna teraz przestac zabijac rosjan. A to, ze odpalenie putina to najlepsze wyjscie to wiadomo, ale wez to zrob
a mnie się wydaje, że wystarczyłoby może zlikwidować szefa wszystkich szefów, zamiast zabijać tysiące chłopaków w imię niepotrzebnej nikomu wojny :(


@Meritneit: no to powodzenia, im glupsze decyzje podejmuje przywodca i im bardziej trzyma spoleczenstwo za pysk, tym bardziej paranoiczny jest. nie wroze, ze ktos sie na putina czai, ale on na pewno zdaje sobie sprawe z tego, jak absurdalny byl to pomysl i w jak problematycznej sytuacji jest rosja. zabicie
@SZajbuS97: oj oj czyiś syn, no szkoda

Dobrze, że nie jest w piechocie, zmusiliby go do gwałcenia kobiet w Mariupolu i miażdżenia wozem opancerzonym samochodów z ludźmi w środku.

Wojna i zbrodnie wojenne nie zrobiły na nich wrażenia, ale zamknięcie maczka już tak. Zasłużyli sobie na generalizację, niech ten gówniany kraj zdechnie wreszcie.