Wpis z mikrobloga

@tomkol jak nie oglądałeś to się nie dowiesz, że dzięki jego materiałowi, 16h po emisji, zebrano ponad 565k dla dzieci chorych na białaczkę. Ukraina to nie jedyna tragedia która się rozgrywa "pod naszymi oczami".
  • Odpowiedz
@Wynoszony: @fanmarcinamillera no bo typ zazwyczaj z sensem mówi tylko wykopki jak zwykle się do niego #!$%@?ą. Mam wrażenie że zrobiła się tutaj już tradycja żeby ośmieszać typa. A większość filmików jakie dziki nagrywa jednak są w jakiś sposób merytorycznie przygotowane i mają wytknąć absurd, gdzie jednocześnie używaja tej swojej satyryczno - agresywnej formy przekazu. Btw. zebrał w cholerę siana na dzieciaki ale wykopki i tak powiedzą że beee
  • Odpowiedz
"zawsze myślałem, że jesteśmy ludźmi na tak rozwiniętym poziomie, że są takie czasy, że nie potrzebujemy już takich konfliktów"

klasyczne przemyślenia "wolnego" człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przecież kilkadziesiąt i kilkaset lat temu sami debile żyli
a i również można pominąć wszystkie konflikty oddalone od nas 1000km, bo tam to już nie ludzie
  • Odpowiedz
@Pioneer95 no bo typ zazwyczaj z sensem

Wykrzykuje populistyczne hasełka, które brzmi "racjonalnie", tyle, że racjonalnie "na chłopski rozum". No i dociera z tym przekazem do mało rozgarniętych ludzi, którzy szukają prostych wyjaśnień skomplikowanych spraw, żeby móc ogarnąć rzeczywistość swoim ograniczonym umysłem.
  • Odpowiedz
@Get_Ze_Flammenwerfer: Ja nic do niego nie mam - nawet popieram to co robi, bo może ktoś, kto ma problemy z myśleniem otworzy dzięki temu oczy. Chwała mu za tę zbiórkę, bo jak słusznie zauważył, za chwilę ofiarami nie będą tylko Ukraińcy, ale także zwykli obywatele.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: co ty chłopie gadasz. Jakie populistyczne hasełka (wskaż mi w tym materiale populistyczne hasła)? Populistyczne to by były jakby krzyczał: "Pomagajmy Ukraińcom za wszelką cenę." A jednak ma trochę odmienny punkt i sensownie mówi że trzeba pomagać ale też patrzeć na swój kraj, swoją służbę zdowia, miejsca w szkołach itd. Mam wrażenie że go po prostu nie lubisz i nie oceniasz racjonalnie. Wiadomo nie łykasz wszystkiego jak pelikan cokolwiek
  • Odpowiedz
@tomkol: No dobrze, ale co w tym złego? Jest masa ludzi, którzy nie potrafią sami myśleć i przyjmują tylko to co zobaczą na fejsie, na którym zazwyczaj roi się od trolli. Przynajmniej część tych Januszy ma szansę poznać całkiem trafne spojrzenie na obecne tematy.
A styl jaki ma, taki ma, jednak nie można odmówić tu rozsądnego spojrzenia na sprawę.
  • Odpowiedz
@Pioneer95 przecież na wykopie każdy jedzie po każdym. Nie ma co się przejmować. Tu jest tyle opinii co użytkowni... w sumie to nie, bo spora część nie ma swojej opinii tylko jedzie na tym co akurat jest modne. Wracając do meritum: pokaż mi jakiś kanał YT, albo jakąś osobę która nie została zjechana na wykopie przez część użytkowników. Nawet do kanału "nauka, to lubię" czy "historia bez cenzury" są grupy które
  • Odpowiedz
Wykrzykuje populistyczne hasełka


@GrammarNazi: To my chyba inne materiały od chłopa oglądaliśmy. Niby podś#!$%@? z chłopa bo drze #!$%@? i robi jakieś zbliżenia z dupy ale w 90% gada z sensem.

W materiale o
  • Odpowiedz