Wpis z mikrobloga

  • 2
@fanmarcinamillera Wykopki jak takie zakute łby będą robić memy z gościa do porzygu bo to się plusuje obecnie tutaj, a gdybyście obejrzeli cały film to wiedzielibyście, że 1. Nie darł mordy w żadnym momencie (przynajmniej nie przypominam sobie) 2. Jego narracja bardzo pokrywa się z większością opini i obaw dotyczących wojny, czyli jak najbardziej pomagajmy i róbmy to dalej, ale wytknął działania rządu który #!$%@? robi w temacie bo to ludzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fanmarcinamillera: widziałem tylko jakieś wycinki z tego jego gadania (tzn. nie na ten temat, tylko ogólnie). On zawsze tylko drze mordę mówiąc jakieś przypadkowe rzeczy na poziomie teorii spiskowych i pijackiej kłótni?
  • Odpowiedz
co do pandemii to ma racje, jakieś procedury srury, maseczki dupeczki a potem kryzys humanitarny i jak ręką odjął. Covid zastąpiony wojną, uchodźcy ściśnięci w wagonach/dworcach bez maseczek. A ty pójdź sobie do galerii handlowej bez maseczki to cię policja spisze/da mandat jak masz pecha


@xGreatx: Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby porównywać turystę lub typa na zakupach w galerii do ludzi #!$%@?ącymi przed ruskimi bombami.
W kwestii
  • Odpowiedz
Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby porównywać turystę lub typa na zakupach w galerii do ludzi #!$%@?ącymi przed ruskimi bombami.


@Qrix: To, że wirus ma w dupie kim jesteś xD.
  • Odpowiedz
@Frygus96: kto jest robakiem, chyba ty xD gdzie ja napisałem czy ma rację czy nie. Bez oglądania jego wypowiedzi wysnułem jedynie przypuszczenie jaka jest jego opinia i po tylu odpowiedziach widzę że się nie pomyliłem.

Po prostu gość rzuca populizmami zazwyczaj w swoich filmach, którymi trafia na podatny grunt, stąd łatwo było przewidywać co mógł mówić.
  • Odpowiedz
@tomkol: napisałem "robaczki" a wykopek mi już wkurzony pisze cały wywód XDDDDD po drugie to właśnie sie opisałeś kim jesteś, "nie obejrzałem ale sie wypowiem bo tak mi sie zdaje po komentarzach" XDDDD
poza tym coś z czym zgadze się 90% nazwiesz populizmem hmm XD no spoko tylko że czy to umniejsza racji czegokolwiek?
  • Odpowiedz
@Frygus96: dobra widzę z czytaniem słabo u Ciebie. Napisałem tylko o swoich przewidywaniach jakie opinie zawarł w filmie nie oceniając ich, bo jak sam piszesz filmu nie obejrzałem.
Po prostu kilka jego filmów widziałem i potrafię się domyślić co powie bez oglądania filmu - ale nie oceniłem jego opinii bo jedynie przewidywałem jaka ona jest. Nie rozumiem więc o co ból dupy Twój i kilku osób przed Tobą.
  • Odpowiedz