Wpis z mikrobloga

@the_good_guy: nie oglądałem ale stawiam, że mówił że oczywiście zgadza się żeby pomagać Ukraińcom ale wszelka pomoc socjalna szykowana przez nasz kraj to przesada. Zabiorą nasze pieniądze żeby dać im. To wszystko w akompaniamencie darcia mordy i zooma w losowych momentach.
  • Odpowiedz
@para_para_bum: aha no zapomniałem, że znając go zapewne wyraził swoją opinię na temat braku informacji w mediach na temat covida. No może jak będę miał wolne 20 minut to obejrzę i sprawdzę czy zgadłem o czym była mowa.
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: zdziwienie ze mlodzi (chyba taki jest target) wola swojskie tlumaczenie rzeczywistosci (bo sami nie moga go miec skoro siedza na tiktoku i innym szicie) niz wciaganie newsow z tvp czy wp/onet

btw smieszne jest jak na poczatku jest zdziwiony ze w 2022 mozna jeszcze wojny prowadzic ;p
  • Odpowiedz
@deni28s: @tomkol: @Dr_Kkiiddlleerrssoonn: @fanmarcinamillera: ej ja myślałem że będzie beka ale obejrzałem i się zgadzam xD (przynajmniej z początkiem).

Sam miałem problem, przylatuje z Hiszpanii przez Anglie do Polski.
Hiszpania, Anglia - nikt nie sprawdza certyfikatów i innych dupereli.

Przylatuje o 22 do Polski, straż graniczna mówi że test musi zostać zrobiony w ciągu 3 godzin albo kwarantanna.
No #!$%@?. I samemu trzeba za to płacić. Takiego wała,
  • Odpowiedz
Jak wczoraj ok. 22 odpaliłem ten filmik i sprawdziłem wielkość zrzutki to było coś około 225K. Jak wstałem rano to już było prawie 400K, a teraz jest 500K.
Czyli darcie ryja spowodowało że do chorych dzieci trafi dwa razy więcej hajsiwa.
Mozna lubic typa albo nie, ale dla mnie wykonal mega robote i ciesze sie ze dolozylem swoje 3 grosze.
#czujedobrzeczlowiek
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn Biorąc pod uwagę, na kogo głosuje nasze społeczeństwo, to taki populista może otworzyć oczy ludziom mniej rozgarniętym. I tylko o to w tym wszystkim chodzi. Jego targetem nie są ludzie samodzielnie myślący.
  • Odpowiedz