Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
chyba nikt nie oczekiwał ze stare remastery będą wyglądać jak gta5?


@thenojs: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A oprócz tego ocena jest tak niska bo review bombing jest teraz w modzie, 0.6/10 wg graczy, no bądźmy poważni, ta trylogia jest zrobiona na odwal, ale nie aż tak.
No i na premierę wyglądało to
Gram w to od wczoraj


@thenojs: był po drodze duży patch, sporo się poprawiło, więc nie widzisz już tego co było w dniu premiery. Ale generalnie gdybyś grał w oryginały wiedziałbyś nadal jak zdewastowano modele postaci i niektóre elementy otoczenia. Całość wygląda jakby remaster robiło AI, a nie ludzie.
@thenojs: Ponieważ ten remaster (jeśli można to tak nazwać) jest zrobiony na #!$%@?. Zobacz sobie jak wygląda remaster 1 mafii gry z 2002r. Tak powinna wyglądać cała trylogia gta a nie jakieś lekkie poprawianie tekstur. Już nie wspomnę, że cała zremasterowana trylogia była zabugowana na premierę. Teraz wydali jakieś patche więc pewnie jest już lepiej ale ocena na metacritic jest taka jaka powinna być.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zobacz sobie jak wygląda remaster 1 mafii gry z 2002r.


@Street_Gainz: Tam był remake, nie remaster.

Całość wygląda jakby remaster robiło AI, a nie ludzie.


@magicznyfred: Po części tak było, w wielu miejscach to widać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@thenojs: ja grałem w oryginał i remaster, graficznie jest naprawdę ok, szczególnie te kolorowe światła w vice city, ale za mało rzeczy zmienili imo( ͡° ʖ̯ ͡°) brak ragdoli, nieruszone kolizje aut no i wyglada jak mix kupy z nutellą, na 1szy rzut oka okej, ale po spróbowaniu wiesz ze jednak to nie to( ͡º ͜ʖ͡º)
@thenojs Zmiana silnika graficznego odebrała tym grom klimat. Wystarczyło dać starą grafikę, rozdzielczość 4k i 60fps. Za bardzo to wszystko cukierkowe, mały ruch na ulicach, gry często klatkowały jak grałem zaraz po premierze. Dobrze, że wypróbowałem za darmo - jak dla mnie to ta cała trylogia warta max z 50zł.