Wpis z mikrobloga

@SprzedamPlusa: -300kcal. Staram się unikać słodyczy (ale to nie keto) i nie jeść po 18. 3x w tygodniu ćwiczę w domu z ciężarem własnego ciała i 2x 20 minut hiit.
I raz na 2 tygodnie jem wiecej żeby pobudzić metabolizm.
Jak zejdę poniżej 12% to zwiększę kcal i zrobię testowo IF
  • Odpowiedz
  • 1
@Tigermass ja w sierpniu miałem 102.5 w połowie stycznia było 88kg. Niby nie dużo ale bez siłowni tylko domowy trening i to też tylko jak mi się chciało. Chciałem metodą małych krokow to zrobic bo zawsze u mnie ostre redu wjeżdżało i kończyło się na efekcie jojo.

Gratuluję wyniku.
  • Odpowiedz
@JaktologinniepoprawnyWTF: jak sie nie da, zamiast jeść wegle z ryzu itp z normalnego dnia to sie dobija to paczkami itp W taki sposob to mozna co 2 dzien cheat robić, tu imieninki, tu urodzinki, wigilia, tlusty czwartek, wyjscie ze znajomymi itp, to nie ma sensu
  • Odpowiedz
@apee: to może ten hiit bym sobie dorzucił, doczytam, dzięki. Jedzenie ograniczyłem, nie liczę kcal, ale jem po prostu mniej i zmniejszyłem słodycze, waga spada, w sumie wychodzi mi nawet bycie na IF, tylko tłuszcz spada zdecydowanie wolniej, w 2 miesiące 21% -> 19%. Ale może to też kwestia organizmu, więc powoli do przodu
  • Odpowiedz
@Tigermass: @bb89: gratki.
Ja tez w covidowym roku schudłem 30 kg w rok, z czego 20 kg w pół roku. Większość na samym jedzeniu, aczkolwiek pierwsze 3 miesiące z pomocą siłowni. Ale naprawdę mało jadłem, aczkolwiek musialem sie ograniczać, bo przy mojej pracy nie mialem juz później czasu na ćwiczenia. Maksymalnie ważyłem 100kg, zjechalem do 70, ale musialem przytyć, bo podobno niezdrowo wyglądałem:-)
Adams88878 - @Tigermass: @bb89: gratki.
Ja tez w covidowym roku schudłem 30 kg w rok...

źródło: comment_16469494475B34wbv6uMdlI1lNEkaV3Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz