Wpis z mikrobloga

  • 1889
Hej Mirki. Mamy 45 osób w tym 21 dzieci w wieku od kilku miesięcy do kilkunastu lat w hotelu Vinci w Modlniczce koło Krakowa. Potrzebna żywności (mięso, przetwory mleczne), warzywa i napoje już załatwiliśmy. Sam jestem w tym momencie w Norwegii, ciężko mi coś koordynować. Może ma ktoś kogoś znajomego w zakładach mięsnych lub przetwórstwa mlecznego kto chciałby pomóc?
#pomoc #ukraina #krakow #wojna #uchodzcy
  • 80
A co z państwem polskim? Już padło bez wojny? Nie potrafi nawet jedzenia tym ludziom zapewnić których wpuszcza tysiącami? Wyręczajcie ich dalej a oni niech pchają ile wlezie ludzi będziemy wszyscy głodować razem.


@Mozgotrzep: no juz dawno ale to nie powód, zeby tym ludziom nie pomagac. Nie moja wina, ze stado debili wybralo do rzadzenia niekompetentnych cwaniaczkow. Tym ludziom nalezy sie pomoc i skoro rzad jej nie zapewni, a nie zapewni,
@FaterAnona: o czym ty piszesz głąbie. Ta banda debili co wybrała cwaniaczków teraz na granicy przyjmuje ludzi i im pomaga jak moze oddając ostatni grosz. Zobacz sobie na kogo przygraniczne miejscowości głosują i dziel palancie naszego narodu.