Wpis z mikrobloga

  • 1890
Hej Mirki. Mamy 45 osób w tym 21 dzieci w wieku od kilku miesięcy do kilkunastu lat w hotelu Vinci w Modlniczce koło Krakowa. Potrzebna żywności (mięso, przetwory mleczne), warzywa i napoje już załatwiliśmy. Sam jestem w tym momencie w Norwegii, ciężko mi coś koordynować. Może ma ktoś kogoś znajomego w zakładach mięsnych lub przetwórstwa mlecznego kto chciałby pomóc?
#pomoc #ukraina #krakow #wojna #uchodzcy
  • 80
Mamy 45 osób w tym 21 dzieci w wieku od kilku miesięcy do kilkunastu lat w hotelu Vinci w Modlniczce koło Krakowa. Potrzebna żywności


@katona: Taki protip na przyszłość, z przyjmowaniem uchodźców jest tak jak z rozkładaniem namiotu i piciem, najpierw się organizuje dla nich jedzenie a potem przyjmuje więc są 2 opcje albo tego nie ogarniasz albo jesteś tak pazerny na rządową dopłatę że jeszcze mamy ci zapłacić za jedzenie
@Masson: A ty jesteś praktykiem czy teoretykiem?

Może w ogóle zablokować granicę, wygnać ten milion przyjętych ludzi i poczekać aż Pinokio klepnie pakiet pomocowy? Przynajmniej w TVP mówili, ze pakiet pomocowy bedzie przecieć prawda?
Może w ogóle zablokować granicę,


@kobrys13: Ciągle lepsze rozwiązanie niż wpuszczenie jak leci miliona ludzi bez żadnej weryfikacji i planu na ich zagospodarowanie w środku pandemii podobno strasznego wirusa i ciężkim kryzysie gospodarczym.
@Masson: Ja jestem wolontariuszem. Miejsca w tym hotelu znaleźliśmy jak te osoby były już w Polsce. Dziękuje za dobrą rade, ale kolej rzeczy zmusiła nas do szukania najpierw noclegów, a potem wyżywienia. A z tymi 40zł dziennie o których specjaliści sie tu tak rozpisują, to jak mi wiadomo dopiero dzisiaj sprawa była w sejmie. Nie wiadomo kiedy pomoc będzie. Jest jeszcze w drugim hotelu w Modlniczce w "Witku" grupa dzieciaków w
Ciągle lepsze rozwiązanie niż wpuszczenie jak leci miliona ludzi bez żadnej weryfikacji i planu na ich zagospodarowanie w środku pandemii podobno strasznego wirusa i ciężkim kryzysie gospodarczym.


@Masson: Ale nikt cię do niczego nie zmusza, śmiem sądzić, że twój jedyny wkład w pomoc to rady na poziomie twojego 'protipa'...
@katona: Tu Poznań. Oferuję dowóz dużym busem, oczywiście darmowy. Niestety nie mam takich zasięgów aby zebrać dary ale pomogę jak wyżej.

PS. Proszę napisz do mnie na PW bo pracuje w dużej firmie + spróbuję po znajomych coś pozbierać.
@katona powinnaś usunąć komentarze tych wszystkich debili. Nie wygląda w twoim wpisie jakbyś prosił o opinie debili, tylko o pomoc. A te głupki tylko jęczą i jad im się z mordy wylewa.