Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 ten obrazek nie pasuje, już to pisałem u nas zastąpiono dobra projektantkę urkiem co każdy rysunek trzeba poprawiać no ale on wszystko podpisuje i odchudza konstrukcje do minimum aż za... No ale podpisuje. Co poszło nie tak w karierze ten projektantki?
ale on wszystko podpisuje i odchudza konstrukcje do minimum aż za... No ale podpisuje. Co poszło nie tak w karierze ten projektantki?


@fraciu: wybrała pracę w januszexie co ma w dupie przepisy i szuka kogoś na kogo będzie można potem zrzucić winę w razie w. Według mnie lepiej dla niej, pewnie znajdzie robotę w normalnym biurze.
ten obrazek nie pasuje, już to pisałem u nas zastąpiono dobra projektantkę urkiem co każdy rysunek trzeba poprawiać no ale on wszystko podpisuje i odchudza konstrukcje do minimum aż za... No ale podpisuje.


@fraciu: A to jest problem pracownika czy janusza usługodawcy?
@WhiskeyIHaze bo ja wiem czy taki januszex, firma dobra i stara, żeby utrzymać się na rynku tak trzeba bo każda firma na rynku kombinuje. Do tego napewno nie raz mieles styczność z naszym produktem.
Do tego na halach jak i u nas tak i u znajomych pracują ludzie po studiach, niektórym się udaje i po paru latach gdzieś idą, niektórzy siedzą bo już po tych paru latach mają spoko kasę i spokuj.