Wpis z mikrobloga

@Neobychno: @JohnRamboo: Od godziny zgłoszenie "w konsultacji".

Ostatnio gdy zgłaszałem manipulację to też przekazali do działu pomocy i tak długo konsultowali, że znalezisko zdążyło zostać zakopane, więc nawet nie rozpatrzyli zgłoszenia, a autor nie poniósł konsekwencji za manipulacje.

W tym przypadku akurat moderatorom nie ujdzie tak łatwo, bo znalezisko raczej już nie zostanie zakopane, bo zakopało ledwo 82 osoby, a wykopało 1050 ;p
  • Odpowiedz
@Korneliusz4: u mnie to samo, polecam zastanowienie sie nad zgloszeniem ewidetnych manipulacji i siania dezinformacji na temat Konfederacji oficjalnym przedstawicielom tego ugrupowania. Moze jak ktos sie odezwie do moderacji to wkoncu przestana udawac uposledzonych. Jak znalezisko nie spadnie z rowerka to jutro siadam i pisze kilka emaili, co sama Konfederacja z tym zrobi to juz bedzie zalezec od nich. Btw manipulacje na temat Korwina mozna zglaszac rowniez do parti KORWIN.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Neobychno: @JohnRamboo: Już 12 godzin w konsultacji.

Zauważyłem, że ostatnio masa fejków nie jest usuwana, przykładem chociażby będzie znalezisko z przekręconym cytatem Cejrowskiego z uwaga sprzed tygodnia!

@a__s @m__b Miało być szybsze rozpatrywanie zgłoszeń i dłuższe bany za manipulacje (obiecaliście to prawie 3 lata temu), a obecnie codziennie główna jest zalewana fake newsami i nic z tym nie robicie ;p
  • Odpowiedz