Wpis z mikrobloga

tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

LUTY 2022

1. Prawo i Sprawiedliwość - 33,5% - 205 mandatów (⬆2,9%)
2. Koalicja Obywatelska - 26% - 142 mandaty (⬆1,6%)
3. Polska 2050 - 11,3% - 49 mandatów (⬇1,2%)
4. Konfederacja - 8,4% - 39 mandatów (⬇0,4%)
5. Lewica - 6,9% - 24 mandaty (b.z)

PODSUMOWANIE POPRZEDNIEGO MIESIĄCA

Pobierz rales - tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

LUTY 2022

1. Prawo i Sprawi...
źródło: comment_1646647223UWXg0QOaDBJgSxReKPNdYG.jpg
  • 65
pis 3% do góry, ja się pytam za co, za jakie grzechy

@hplaserjet4250:

The rally 'round the flag' effect (or syndrome) is a concept used in political science and international relations to explain increased short-run popular support of a country's government or political leaders during periods of international crisis or war.[1] Because the effect can reduce criticism of governmental policies, it can be seen as a factor of diversionary foreign policy.[1]
dalej 33% dla pisu. Czy jest jakiś ratunek dla tego kraju?


@bartez_94: w chwili jak czytam ten komentarz mój sąsiad z bloku puszcza muzykę z pogranicza techno i disco-polo tak głośno, że biorę ibuprofen żeby zapomnieć. typ chodzi z psem typu bullterier na spacery, muzykę puszcza w losowych momentach dnia i nocy i nie działają na niego żadne prośby i groźby, do tego typ ma raczkujące dziecko w domu xDDD i
@bartez_94: Właśnie przez takich jak ty ludzie głosują na PiS, bo porównywanie ich do Putina i reżimu rosyjskiego jest tak abstrakcyjnie niemiarodajne jakby powiedzieć, że Holocaust był delikatnie nie w porządku.
@Nanuno: xD a czym się różnią? Pokazują im coś w tvpis i wierzą w to i się kłócą nie przyjmując żadnych argumentów. Jak jest w rosji? Tak samo tylko przez 20 lat więcej więc silniej zadziałało.
@vind: Ale to nie jest bait, tylko moje zdanie oparte na głębokiej analizie gospodarczej, ustrojowej i społecznej. Nie wiem dlaczego wizja dobrobytu, niezależności, wolności, praworządności cię przeraża. Dla mnie to ty robisz baity.