Wpis z mikrobloga

@pomaranczowyogorek: Żywienie jest dość proste. Na treningu, którym byłem dali mi namiary na hurtownie mrożonych zwierząt, więc wychodzi tanio (taniej niż kot). Jakbym mial kupowac w zoologicznym to sprawa wyglada inaczej. Kilka razy zdarzylo mi sie kupic awaryjnie kilka myszy w zoologicznym i za 5 myszy zaplacilem tyle ile za 5 kg kurczakow z hurtowni, albo 30 myszy z hurtowni. Sowa przylatuje na rękę, albo ramię i jej daje. Albo wrzucę
@rex1313 możesz napisać coś więcej o hodowli sowy? Mój brat bardzo chciał mieć, a ja się trochę nasmiewałam, myśląc że to nie możliwe :D jakie warunki trzeba mieć?
@ojaadaj20: Nie wiem jak jest w Polsce, ja mieszkam w UK, wiec pewnie niektore rzeczy sa inne. Ale tutaj niewiele jest wymagań. Musi mieć swoją ptasiarnie min 2x2 metry w przypadku mojej, ale ja zbudowałem trochę większą. Trzeba monitorować wagę, żeby widzieć że wszystko jest ok. No i musi być urodzona w niewoli/od hodowcy. Nie ma żadnych wymagań na temat kursów itp, ja wykupiłem sobie indywidualnie zanim kupiłem piskle, żeby więcej
@xqwzyts: Raczej poleci na płot i usiądzie na kilka godzin. Jak np robimy na ogródku ognisko i ją weźmiemy to siada gdzieś niedaleko i siedzi (zazwyczaj na płocie). Lata w zasadzie tylko do żarcia, tak to jej się nie chcę. W domu też siedzi na swoim miejscu, czasami jak się wystraszy albo jest głodna to leci usiąść np na drzwi i domaga się jedzenia.
Pobierz rex1313 - @xqwzyts: Raczej poleci na płot i usiądzie na kilka godzin. Jak np robimy n...
źródło: comment_16466427171iPrAlpQ70PdOoF4UmSTlg.jpg