Wpis z mikrobloga

Ale jaja, moja sowa, po siedmiu latach hodowli (mam ja od pisklaka) nagle zniosla jaja i na nich siedzi oO. Beda jaja jak faktycznie sie cos wyglegnie z nich. Czytalem, ze partenogeneza jest możliwa u ptaków jak nie ma samca w okolicy.
#sowysazajebiste #sowy #jaja
  • 207
  • Odpowiedz
No a zwierzęta sie przygotowuje w zaleznosci od gatunku. Myszy daje jej w calosci, przepiorkom odrabuje dziob i pazury, a z kurczakow wygrzebuje yoke(nie jestem pewien jak to sie nazywa po polsku - takie biale, tluste), bo ma duzo choresterolu. Najgorzej jest ze szczurami, ale ich nie kupuje.


@rex1313: absolutely disgusting
  • Odpowiedz
@anotherguy: Z pierwszym sie zna od dziecka, wiec są ok. Drugi, którego mamy od świąt był dla niej problemem, bo chciał się z nią bawić i skakał na nią, a ona się bała, więc przylatywała do mnie i syczała na niego, ale już się trochę przyzwyczaili. Owszem oblizywała się kilka razy na jego widok (przypomina jej pewnie kroliki, ktore zjada), ale upewniam sie ze jest najedzona jak sa obok siebie,
  • Odpowiedz
dali mi namiary na hurtownie mrożonych zwierząt


@rex1313: Tak z ciekawości to są jakieś specjalne hurtownie z mięsem dla zwierząt, czy to zwykła hurtownia zaopatrująca sklepy?
  • Odpowiedz