Wpis z mikrobloga

No hehe jak Ukraińcy mają ci zabrać pracę to hehe zastanów się nad swoimi kwalifikacjami hehe.

Jak mnie #!$%@?ą takie komentarze. Jeszcze pisane przez dziennikarzy typu Gozdyra, co są pewnie w top 1% najlepiej zarabiających ludzi w Polsce i mieli mega dużo szczęścia, że doszli tak wysoko. Jednak mnóstwo ludzi wykonuje proste prace za małe pieniądze, bo niestety tak jest skonstruowany świat, że potrzeba więcej magazynierów i robotników budowlanych niż dziennikarzy telewizyjnych. I tacy ludzie mają prawo się obawiać o swoje miejsca pracy, bo Ukrainiec bez znajomości języka może ich zastąpić bez problemu, do tego pewnie będzie tańszy. Mimo to popieram przyjmowanie uchodźców, tym ludziom po prostu trzeba pomóc. Ale #!$%@? przepełnione poczuciem wyższości przez paniusię z telewizji i bagatelizowanie problemu, ktory nigdy jej nie dotknie, po prostu mnie #!$%@?.
#ukraina #pracbaza #oswiadczenie
  • 28
Ukraińcy mogą nam uratować gospodarkę po covidzie.


@Opportunist: Nie mogą. Przyczynią się do jej dalszego upadku. Inflacja #!$%@? w kosmos.

Uchodźcy pomagający gospodarce to kompletnie inna organizacja sposobu jak są wcielani w społeczeństwo.
@okno2137: i też warto mieć na uwadze, że z tej ukrainy nie uciekają tylko magazynierzy i pracownicy fizyczni których jest deficyt. Można spotkać bardzo dużo samochodów o wysokiej wartości na ukraińskich blachach i z pewnością właścicielami są osoby które zajmowały lepsze stanowiska.
No hehe jak Ukraińcy mają ci zabrać pracę to hehe zastanów się nad swoimi kwalifikacjami hehe.

Ale #!$%@? przepełnione poczuciem wyższości przez paniusię z telewizji i bagatelizowanie problemu, ktory nigdy jej nie dotknie, po prostu mnie #!$%@?.

@okno2137: #!$%@? bo ukrainiec zabiera polakowi pracę ale gdy to polak zabierał prace anglikowi,to hehe ale te angliki gupie.
ps niż demograficzny to spory problem dla PL, potrzeba nam ludzi.
Banek5000 - > No hehe jak Ukraińcy mają ci zabrać pracę to hehe zastanów się nad swoi...
@lord_xenu: Nie wiem co #!$%@? ale ci ludzie mają dokumenty i normalnie szukają pracy, uczą się polskiego, wynajmują mieszkania i chcą zwyczajnie żyć. Dużo się nie różnisz mentalnie od Ukraińca. Jeżeli wojna nie potoczy się w kierunku Polski (co i tak uważam, że tak będzie bo to dopiero początek) to inflacja spadnie bo spadnie bezrobocie.