Wpis z mikrobloga

@President_Hubert: Polecam, zamiast przejmowania się co wypada, a co nie, starać się dostrzegać, nawet najtrudniejszych sytuacjach, jakąś jasną stronę. Śmianie się nawet z głupot i robienie tego co sprawia frajdę, naprawdę poprawia jakość życia. Kij w dupie jest raczej domeną ludzi nieszczęśliwych.
@szponovic: jeśli prawda jest co piszesz to jesteśmy w podobnym wieku i uwierz mi, że te twoje śmieszkowanie w moim towarzystwie skończyłoby się twoim szybkim KO, no ale jesteśmy w necie. Kończę z nadzieją, że mimo wieku masz jeszcze jakieś szanse zmądrzeć.
@szponovic: Podejście do życia? Pisząc ten gimnazjalny tekst, który podchwyciły dzieci z wykopu (wcześniej znany tylko ze stadionów) myślisz, że jesteś fajny i śmieszny? Może wśród mentalnych gimbow tak, w realu też pokazalbys jakim jesteś bohaterem? Przyjedź pod stadion, najlepiej w dniu meczowym i wykrzycz głośno to swoje poczucie humoru.
@szponovic: Odpowiem ci dziecko skąd: jak jeszcze skakałeś u ojca po jajkach i nie było internetu to ja już takich bohaterów za takie hasła lałem po mordzie. Twojej pryszczatej niestety nie jestem w stanie przez telefon. nARKA i nie pisz już.