Wpis z mikrobloga

Czy wszyscy nagle uważają że następne rozdawnictwo rządu to dobry pomysł? Tym razem tarcza antyputinowska i 40 zł na uchodźcę.
Przeciez Morawiecki to chyba #!$%@? tylko o tarczach myśli całe dnie.

Raz że Polski na to nie stać a dwa to #!$%@? płynie rzeka pomocy i nikt nie oczekuje za to hajsu i pomoc działa dobrze bez tego to po #!$%@? wydawać dodatkowe 15 mld PLN rocznie? I to przy optymistycznym scenariuszu że będzie tylko 1 mln uchodźców.
#bekazpisu #ukraina #gospodarka
  • 16
40 zł


@eRlak: Zaraz tymi 40zł będzie można się... Żeby sfinansować takie fanaberie będą musieli odpalić drukarkę :/
Albo raczej dostawić kolejną - bo te które są i tak już lecą na okrągło :/
@CherryJerry: właśnie przyzwyczajanie to się zaraz chyba skończy. Wojna na Ukrainie będzie trwać miesiącami. Ropa w nurcie kosztuje więcej niż 3 dni temu na stacjach więc ceny będą już nie szybować w górę a #!$%@?ć odrzutowcem.

Mega mnie to denerwuje mimo, że zawsze byłem mega spokojny przy wszystkich idiotyzmach.
@o_n_a: oni zaraz powiedzą, że czekali aż euro będzie po 8 zł żeby dostać więcej złotówek ( ͡° ͜ʖ
@UlfNitjsefni: niestety tak to działa. Najgorsze właśnie jest to że pomoc jest udzielana bez tych 40 zł ale oni chcą się przypodobać i te kasę wręczą, żeby było że są super i że to dzięki nim ta pomoc w ogóle jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eRlak: mi się wydaje że teraz jako że przyjęliśmy najwięcej uchodźców to strategia będzie taka żeby unia dawała nam za to benefity, może dlatego są tacy pewnie siebie i nie boją się rozdawać ¯\_(ツ)_/¯